verze pro tisk

Vysoce kvalitní korkové podlahy

28. listopad 2014

Stavíte dům a rádi byste si pořídili do Vaší nové domácnosti také hezkou a zároveň kvalitní podlahu? Nechejte se zlákat nabídkou společnosti Meister a pořiďte si některou podlahu z jejího nabídkového katalogu. Korkové podlahyjsou jedním z velmi oblíbených druhů podlah. Spousta zákazníků u ní obdivuje zejména přirozený vzhled a příznivou cenu.

Zdroj: meister-podlahy.czZdroj: meister-podlahy.cz

Korkové podlahy jsou však populární také díky pružnosti a odolnosti. Při chození po korkové podlaze se Vám nemůže nikdy stát, že by Vás zespodu studily nohy. V neposlední řadě je možné korkovou podlahu umístit do jakékoliv části domácnosti, neboť se vždy jedinečně přizpůsobí svému okolí.

Ozdobit tedy můžete korkovou podlahou, jak kuchyni, tak předsíň. Nemusíte se bát korkovou podlahu nechat položit ani do obývacích pokojů, nebo snad dokonce do ložnice. Naopak nejsou vhodné do místnosti, které jsou neustále vystaveny vlhkosti. Z tohoto důvodu se nedoporučuje je pokládat do koupelen či saun. S kvalitními podlahami od Meister si budete ve Vaší domáčnosti připadat jako v pohádce.

Korkové podlahy však nejsou vhodné pouze pro domácnosti, ale také komerční prostory, proto se s nimi můžeme setkat také ve školských zařízeních, nebo v administrativních budovách. Korkové podlahy jedinečně tlumí rovněž kročejový hluk. Korkové podlahy se mohou kombinovat také s kontrolovaným teplovodním podlahovým topením. Více informací se dovíte také na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Korek je také jedním z mála materiálů, který snesou také alergici. Kromě toho korek má také pozitivní vliv na páteř a klouby. Pořiďte si za příznivou cenu prvotřídní podlahu od společnosti Meister a uvidíte, že nebudete litovat.

Komerční sdělení

-pok-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Trendy 2012: Podlahy budoucnosti jsou podlahy s historií

Trendy 2012: Podlahy budoucnosti jsou podlahy s historií

Žijeme v době, pro kterou je typické zrychlení, stres a život v městských zástavbách. Města se rozrůstají a s nimi i počet lidí v nich žijících. Svět ovládá globalizace, v jejímž důsledku je čím dál těžší zachovat si tradice, historii a unikátnost místa, ve kterém žijeme. To se odráží i v přemýšlení…

Výběr podlahy do místností

Výběr podlahy do místností

Výběr podlahy do bytu je třeba si pořádně promyslet. V úvahu přitom musíme brát vhodné typy podlah pro jednotlivé místnosti. Zejména prostory, jako jsou koupelna či kuchyně budou potřebovat rozhodně jiný povrch a druh podlahy, nežli například obývací pokoj, neboť jsou na ně kladeny zcela jiné nároky…


Tvrdé matrace s vysoce komfortní línou pěnou

Tvrdé matrace s vysoce komfortní línou pěnou

Při výběru matrace do postele hraje velmi důležitou roli kvalita materiálu. V současné době se vyrábějí matrace z poměrně velkého množství materiálů, z nichž však jen některé lze doporučit. Ze zdravotního hlediska jsou za možná nejlepší považovány matrace z líné pěny.

Přehled materiálů pro palubky a plovoucí podlahy

Při vstupu do místnosti si téměř vždy všimneme stěn a podlahy. Vymalovat pokoj můžeme téměř kdykoliv, ale výběr podlahy bude určující pro vzhled místnosti na dlouhá léta. Měli bychom si proto ujasnit co od podlahy očekáváme a jakou péči ji chceme věnovat.
Odkazy