verze pro tisk

Zajímavé lokality k bydlení v Praze

13. říjen 2011

Přestože jste možná zaslechli informace o tom, že stavebnictví je opět po čase v útlumu a vzniká málo nových rodinných a bytových domů i kancelářských budov, v hlavním městě Praha tomu tak zcela jistě není. Vždyť se stačí jen například podívat na nové byty v Praze, které aktuálně realizuje či v blízké budoucnosti hodlá stavět přední developerská společnost Sekyra Group.

foto: sekyragroup.czfoto: sekyragroup.cz

Aktuální výstavba bytů v Praze a okolí

Tato společnost má již poměrně bohaté zkušenosti s výstavbou bytových komplexů a rezidenčních sídel. Aktuálně nabízí nové byty Praha například na Vinohradech, v rezidenci Korunní. Tento komplex novostaveb je určen pro lidi, kteří hledají poklidné bydlení v těsné blízkosti přírody a zároveň nechtějí mít svůj byt příliš daleko od centra města, kde je mnoho možností pro pracovní vytížení a také kulturu a zábavu.

Atraktivní lokality a luxusní bydlení

Prodej bytů Praha realizuje společnost Sekyra Group momentálně také v Modřanech. V nabídce jsou byty v bytovém komplexu BelariePark, který se nachází na území bývalé závodu Orion. Pro budoucí majitele se zde naskýtá možnost luxusního bydlení, v jehož blízkosti se nachází velký prostor pro sportovní aktivity, nechybí zde samozřejmě ani kompletní občanská vybavenost, kterou si pod pojmem moderní bydlení lze v dnešní době představit.

Jak je vidět, zmíněné projekty nás mohou utvrdit v tom, že hledáme-li nové moderní bydlení, pak rozhodně nemusíme hledat nijak obtížně. Je otázkou, jak je tomu v jiných regionech a místech v České republice, nicméně v Praze je situace s výstavbou nových bytových komplexů a rodinných domů stále poměrně dobrá. Zajímavé lokality k bydlení se zde určitě dají najít.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Kromě již postavených bytových komplexů, které společnost Sekyra Group nabízí mimo jiné k prodeji na svých webových stránkách sekyragroup.cz, nyní připravuje i další projekty určené k bydlení.

Bydlení v Praze v prostředí plném zeleně

Bydlení v Praze v prostředí plném zeleně

Při hledání nového bytu hodně lidí uvažuje o přestěhování do Prahy. Praha totiž nabízí kvalitnější podmínky pro život, daleko více pracovních příležitostí a v neposlední řadě také více zábavy a kulturních akcí. Problémem však mnohdy bývá to, že nové byty Praha jsou postaveny v nepříliš atraktivních …


Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Poohlížíte se právě po novém bydlení? Je vaší vysněnou lokalitou naše metropole? Máte v plánu vybrat si nějaký slunný byt, a ideálně v novostavbě? Chcete si interiér sami přizpůsobit? Pak neváhejte, a podívejte se na nabídku společnosti Sekyra Group, nabízející nové byty Praha.

Partnerské odkazy, zajímavé stránky

Partnerské odkazy, zajímavé stránky
Odkazy