verze pro tisk

Žaluzie a rolety k vašim oknům patří

9. březen 2011

Moderní a efektivním doplňkem každé domácnosti jsou okenní žaluzie nebo rolety. Zejména v horkém letním počasí nás ochrání před pronikáním ostrých slunečních paprsků. Pokud bydlíte v přízemí nebo v těsné zástavbě, zabrání také zvídavým pohledům do vaší domácnosti. Žaluzie se také mohou stát módním doplňkem vašich oken.

Žaluzie a rolety k vašim oknům patříŽaluzie a rolety k vašim oknům patří

Žaluzie a rolety oživí váš interiér

Ty tam jsou časy, kdy byly žaluzie tvořeny pouze nevzhledným hliníkem. Dnešní nabídka na trhu zahrnuje mnoho typů žaluzií. Vybírat můžete z mnoha druhů materiálu, jako je už zmiňovaný hliník, nebo také přírodní materiály jako bambus či luxusní dřevo. Žaluzie do oken existují i v mnoha barevných provedeních. Podle typu vašeho okna můžete volit také žaluzie vertikální, které často nahrazují závěsy, nebo žaluzie horizontální.

Svůj interiér můžete ozvláštnit také vhodně zvolenými roletami. Venkovní rolety jsou oblíbeným doplňkem domácnosti. Bydlíte-li v hlučnější oblasti, jistě víte, jak rolety dokáží zmírnit hluk přicházející zvenčí.

Obtížný hmyz nemá šanci

Ideální je do oken pořídit si také sítě proti hmyzu . Ty jsou vzhledově nenápadné, a přitom udělají obrovskou práci. Koho také baví v teplejším období neustále vyhánět nevítaný hmyz. Nainstalovat je můžete nejen do oken, ale i například do balkonových dveří. Díky neutrálnímu designu je můžete snadno kombinovat roletami.

Kvalitní žaluzie od odborníků

Váháte, kde si žaluzie a markýzy pořídit? Vyzkoušejte společnost Klima a její webové stránky kvalitni-zaluzie.cz. Chcete-li si prohlédnout výrobky fyzicky, můžete navštívit pobočky v Praze a v Brně. Bydlíte jinde? To není problém. Společnost poskytuje montáž a kompletní servis spojený s novými žaluziemi po celé České republice.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Žaluzie ochrání nejen před slunečními paprsky

Žaluzie ochrání nejen před slunečními paprsky

V dnešní době jsou okenní doplňky v podobě žaluzií standardní záležitostí téměř každé domácnosti. Díky širokému sortimentu je z čeho vybírat, při pořizování nových žaluzií se tak není nutné jakkoliv omezovat. Budete-li správně postupovat, zajistíte žaluziemi nejen ochranu před ostrými slunečními pap…

Římské rolety: Do kuchyně, ložnice i obývacího pokoje

Římské rolety: Do kuchyně, ložnice i obývacího pokoje

Chystáte se zútulnit interiér vaší domácnosti a hledáte nějaké originální řešení? Pak zvolte dekorační prvek v podobě římských rolet. Ty lze pořídit v mnoha barevných variantách a z různých druhů látek.


Dětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domem

Dětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domem

Veřejná dětská hřiště jsou často zanedbaná a hodně rodičů na ně svoje děti raději ani nechce pouštět z obavy, že se zde zraní. Naštěstí dnes již není problémem, pokud máte rodinný dům se zahradou, postavit dětem vlastní privátní skluzavky a dětská hřiště.

Olejové topení patří k nejlevnějším způsobům vytápění

Olejové topení patří k nejlevnějším způsobům vytápění

Volba vytápěcího systému do domu může být zásadní nejen z hlediska prvotní investice, ale zejména také z pohledu nákladů, které pak budeme muset za vytápění vynaložit. Jako velmi výhodný systém se jeví topení pomocí topných olejů.
Odkazy