verze pro tisk

Zařizování kuchyně ve spolupráci s kuchyňským designérem

23. březen 2011

Při zařizování domu klademe největší důraz na to, abychom se v novém bydlení cítili útulně a pohodlně. Nejdůležitějšími místnostmi z toho hlediska jsou samozřejmě obývací pokoj a ložnice. Neměli bychom však zapomínat ani na kuchyni, která by měla být zařízena pokud možno co nejvíce dle představ toho z majitelů, jenž rád a často vaří.

Zařizování kuchyně ve spolupráci s kuchyňským designéremZařizování kuchyně ve spolupráci s kuchyňským designérem

Ne každý má však dokonalou představu o tom, jak by jeho kuchyně měla vypadat. Hrubé návrhy se ne vždy mohou zrealizovat, může vadit například nedostatek prostoru či rozměry místností i jednotlivých zvažovaných kusů nábytku.

Zkušení designéři vytvoří kuchyni dle vašich představ

Před zařizováním kuchyně ( případně i dalších částí domu) je tak dobré kontaktovat designéra, který prozkoumá možnosti interiéru a na základě Vašich požadavků a představ vytvoří ucelený návrh. Na vás pak je, zda tento návrh budete akceptovat či nikoliv.

Navštivte kuchyňská studia

Kuchyňské designéry lze kontaktovat například přes Kuchyňského návrháře, a to prostřednictvím internetových stránek či návštěvou v kuchyňských studiích, které má Kuchyňský návrhář v několika městech - konkrétně se jedná o kuchyně Praha ( zde jsou k dispozici hned 3 kuchyňská studia) , kuchyně Brno a kuchyně Ostrava. V kuchyňském studiu se také můžete nechat inspirovat. Inspiraci naleznete i přímo na webových stránkách Kuchyňského návrháře, kuchynsky-navrhar.cz, kde naleznete sekci kuchyně fotogalerie.

Moderní kuchyně

Kuchyně na míru dávají velký předpoklad pro to, abyste se při vaření cítili dobře a nic Vám pro vytváření oblíbených pokrmů nechybělo. Za pomoci Kuchyňského návrháře a jeho zkušených designérů si můžete nechat zařídit opravdu luxusní a moderní kuchyni, kterou Vám budou všechny příchozí návštěvy jen závidět. Je také dobré říci, že moderní kuchyně na míru vytvořená ve spolupráci s kuchyňským designérem nemusí být ani nijak výrazně finančně náročná, záleží jen na Vás, kolik hodláte do vybavení a zařízení kuchyně investovat.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Vestavěné skříně přinášejí moderní řešení při zařizování bytu

Vestavěné skříně přinášejí moderní řešení při zařizování bytu

Při zařizování nového bytu, do nějž jste se právě přestěhovali, vás čekají důležitá rozhodnutí. Jedním z nich je i volba vhodného nábytku. Moderní řešení představují vestavěné skříně. Tento typ nábytku je praktické zvolit hned z několika důvodů.


3 nejčastější chyby při zařizování obývacího pokoje

3 nejčastější chyby při zařizování obývacího pokoje

Vzhledem k tomu, že jsem se během svého života již několikrát stěhoval do nového bytu, zpětně dokážu zhodnotit chyby, které jsem dříve dělal při zařizování obývacího pokoje. Chyby, kterých byste se měli vyvarovat i vy, pokud se v brzké době chystáte na vybavení této místnosti.

Pomoc s realizací nové kuchyně

Pomoc s realizací nové kuchyně

Žádný moderní dům se neobejde bez kvalitní kuchyně. A už doma vaříte často, nebo si v kuchyni spíše jen připravujete rychlá jídla, jistě dobře víte, že vaření a příprava pokrmů dost dobře nejde, pakliže je kuchyně špatně dimenzovaná a chybí zde základní výbava.
Odkazy