verze pro tisk

Zažijte pohodu na rozkvetlém balkóně

18. květen 2012

Teplé a slunečné dny lákají k posezení a odpočinku na zahradě. Co ale dělat v případě, že bydlíte v bytě v centru města? I pro Vás existuje řešení. Vytvořte z Vašeho balkónu nebo terasy rozkvetlou zahrádku plnou designových prvků a bude se Vám doma krásně relaxovat.

Zažijte pohodu na rozkvetlém balkóněZažijte pohodu na rozkvetlém balkóně

Odpolední káva uprostřed zeleně nebo večeře v blízkosti rozkvetlých květin není aktivita, kterou si mohou dopřát pouze vlastníci zahrad. Hornbach nyní nabízí řešení také pro majitele bytů a poradí, jak z běžného balkónu nebo terasy vytvořit zelenou oázu klidu.

Rostlinh použitelné na balkon

„Pro balkonové použití jsou vhodnými rostlinami Petunie a Pelargonie, které vynikají svými plnými květy a širokou škálou barev,“ říká Helena Ševčíková, marketingová ředitelka Hornbachu. „Vašemu balkónu dodají potřebný design také truhlíky a květináče, které v Hornbachu naleznete v široké škále provedení a barev. Vyzkoušejte například elegantní a stylový truhlík Cubico Cottage,“ dodává Helena Ševčíková. Na balkóně lze v květináči pěstovat také plodiny, opět je možné vybírat z mnoha typů sazenic zeleniny a bylinek, Hornbach doporučuje například produkt FloraSelf Bio s pečetí BIO kvality.

Moderní doplňky na váš balkon

Pomocí dalších doplňků, jako jsou závěsné LED lampy nebo olejové pochodně z nerezové oceli, lze na balkóně vytvořit neopakovatelnou atmosféru. Vhodným doplňkem je také slunečník, který neslouží jen jako ochrana proti planoucímu letnímu slunci, ale dodá balkonu nebo terase další úžasný rozměr. Nejdůležitější je ke stylovým doplňkům pořídit jako základ kvalitní a pohodlné sezení včetně stolku, například na odložení hrnku s kávou.

Pokud si nejste jistí, jaké trendové doplňky a rostliny se hodí právě pro váš balkón a terasu, odborníci sítě hobbymarketů Hornbach Vám ochotně poradí a navrhnou řešení právě pro váš balkón. Navíc Hornbach pro své zákazníky připravil aktuálně ze zahrady od 2.5 do 26. 5. 2012 téma „Pohoda na balkóně“, kde názorně ukáže, jak balkón upravit. Více informací o tomto projektu naleznou zájemci na webových stránkách.

Soutěž o poukázky na nákup v hodnotě 24.000 Kč

Na facebookových stránkách Hornbachu aktuálně až do 15. června probíhá soutěž o poukázky na nákup v celkové hodnotě 24.000 Kč. Do soutěžní aplikace stačí nahrát fotku nebo složit báseň, která v duchu aktuální kampaně „Nikdo to necítí tak, jako ty“ vyjadřuje vztah soutěžícího ke svému projektu. Na tvůrce nejlepšího příspěvku čeká poukázka v hodnotě 10.000 Kč. Více informací o soutěži na http://fb.hornbach.cz/projekt2012/

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Termostaty pomáhají udržovat ideální tepelnou pohodu v domě

Termostaty pomáhají udržovat ideální tepelnou pohodu v domě

K lepší efektivitě vytápění poslouží nejen vhodně zvolený vytápěcí systém, k tepelné pohodě v jednotlivých místnostech domu výrazně přispívají také termostaty.

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Chcete mít doma v jakémkoliv ročním období ideální klimatické podmínky, ale nikoliv za cenu vysokých provozních nákladů? Pak si pořiďte nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma, které vám ušetří peníze a zajistí dokonalý komfort po celý rok.


Víte, co je mini jezírko?

Víte, co je mini jezírko?

Voda je přirozená součást přírody a dodává nám životní energii i optimismus, proto je dobré se jí obklopit všude, kde to jen lze. Mnoho lidí si tak již vytvořilo vlastní zahradní jezírka. Hornbach nyní nabízí řešení také pro obyvatele bytů a představuje mini jezírka pro balkóny nebo terasy.

TZ: Přeneste si domů vůně Středomoří

TZ: Přeneste si domů vůně Středomoří

Středomoří je populární destinací k trávení letní dovolené z mnoha důvodů. Pro někoho je lákadlem dobrá dostupnost, pro jiného krásné pláže či pověstná středomořská kuchyně. Obdiv cestovatelů z celého světa si oblast okolo Středozemního moře získává také kvůli zajímavé vegetaci, jež se podílí na nez…
Odkazy