verze pro tisk

Moderní robotické vysavače iClebo od PV-OBCHOD.cz s dárkem v podobě mobilního telefonu

24. listopad 2011

Inteligentní robotické vysavače jsou hitem poslední doby. Jedná se o zařízení, která po naprogramování dokáží sama čistit povrchy podlah. Pokud si pořídíme robotický vysavač, pak nás úklid domácnosti bude stát mnohem méně energie a času. Robotické vysavače jsou výborným pomocníkem, který se hodí i pro chvíle, kdy nemáme na úklid čas ani náladu. Stačí jen vysavač správně nastavit a je po starostech, podlahy se budou neustále skvět čistotou. Například i po příjezdu z dovolené vkročíme do čisté domácnosti, kde se nebude po zemi válet prach a špína.

foto: pv-obchod.czfoto: pv-obchod.cz

Tiché a výkonné robotické vysavače

Kvalitní robotické vysavače iClebo jsou špičkou mezi těmito zařízeními. Jedná se o moderní přístroje, které slouží nejen jako vysavače, ale dokáží pracovat i v režimu mopping, kdy podlahy vytírají. Mají velmi tichý chod, takže nás při činnosti neruší. iClebo se dále mohou pyšnit dokonalým filtračním systémem a nízkou spotřebou, což je předurčuje i pro úklidy domácností s většími plochami.

Robotický vysavač i Clebo s dárkem v podobě mobilního telefonu Nokia

Robotické vysavače iClebo nyní zakoupíte v internetovém obchodě PV-OBCHOD.cz. Tento prodejce jako jediný nabízí robotické vysavače iClebo s pěkným dárkem v podobě mobilního telefonu Nokia pro dvě SIM karty. Nákup robotnického vysavače iClebo se tak jistě vyplatí.

Čistá domácnost v každé situaci? Není to sen, stačí si pořídit robotické vysavače iClebo.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Robotické vysavače uklidí za Vás

Robotické vysavače uklidí za Vás

Při úklidu domácnosti bývá největším problémem a nesnadným úkolem zametání či stírání podlah. Na podlaze se totiž často objeví zbytky z kuchyně, prach a další nečistoty, které dokáží na zemi udělat pořádnou paseku a zbavit se těchto nečistot pak mnohdy bývá takřka neřešitelným problémem.

Robotické vysavače pro efektivní úklid

Robotické vysavače pro efektivní úklid

Hned na začátku je třeba říci, že robotický vysavač umí uklízet sám. Prostě vás k tomu nepotřebuje a uklidí i tehdy, když nejste doma. To znamená, že můžete jít na procházku se psem nebo třeba do kina, a když se vrátíte, bude váš byt čistý.


Centrální vysavače pro úklid podlah v domě

Centrální vysavače pro úklid podlah v domě

Pakliže máme velkou domácnost, je úklid podlahy časově náročný a používání klasického vysavače je značně nepraktické, neboť musíme neustále měnit pytel na prach. V rodinných domech či větších bytech je tak daleko lepší používat centrální vysavače.

Úklid domu pomocí chytrého vysavače Kobold

Úklid domu pomocí chytrého vysavače Kobold

V žádné domácnosti by neměl chybět vysavač. Bez vysavače se na podlahách hromadí prach a špína a život v domě pak v takovémto nepořádku není pro nikoho příjemný. Zvlášť pro lidi, kteří trpí na alergii z prachových a pylových částic, je dobré si pořídit opravdu kvalitní vysavač, který bude pracovat s…
Odkazy

chladničky s mrazákem

Kombinované chladničky s mrazákem dole od Whirpool.