verze pro tisk

Plynové kotle Junkers pro moderní způsob vytápění

19. srpen 2014

K vytápění a ohřevu vody pomocí plynového kotle se dnes vrací stále větší počet domácností. I díky tomu, že v posledních letech došlo k liberalizaci na trhu s energiemi, je plyn v současné době cenově poměrně výhodný. Pokud si pořídíte moderní plynový kotel, můžete oproti jiným způsobům vytápění a ohřevu vody ušetřit nemalé finanční prostředky. Velmi dobrým řešením je volba kotlů značky Junkers.

Zdroj: topenivodaplyn.czZdroj: topenivodaplyn.cz

Plynové kotle značky Junkers se vyrábí již několik desetiletí. Jde o tradičního výrobce. Samotná tradice samozřejmě nezaručuje kvalitu. Junkers se proto snaží jít neustále s dobou a u svých produktů využívá moderních technologií.

Kotle s účinností přes 100%

V současné době nabízí Junkers krom jiných variant také plynové kotle, které využívají principu kondenzace. Odpadní spaliny, které u klasického kotle odcházejí bez dalšího využití do volného ovzduší, jsou zde ve výměníku ještě znovu využity a předávají tak své zbytkové teplo vodě. Díky tomu mají udávanou mnohem vyšší účinnost nežli starší typy kotlů, a to až přes 100%. Jen v samotných spalinách je totiž až 11% zbytkového spalného tepla.

Atraktivní design

Moderní plynové kotle Junkers osloví nejen vysokou účinností, ale také atraktivním designem. Rozhodně je tak nemusíte schovávat někam do komory či sklepa, bez problému se dají nainstalovat do koupelny, na chodbu či do jiných prostor domácnosti, aniž by zde nějak výrazně narušovaly vzhled.

Pořiďte si plynový kotel Junkers přes internet

Plynové kotle Junkers lze pořídit za velmi příznivé ceny. Zvláště tehdy, využijete-li možnosti nákupu online. Koupi plynového kotle přes internet nabízí e-shop topenivodaplyn.cz, který je autorizovaným prodejcem produktů značky Junkers. V nabídce jsou klasické i zmiňované kondenzační plynové kotle.

Komerční sdělení

-sad-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Eugenio

pátek, 28. leden 2022
07:39

Hurrah, that's what I was looking for, what a data!
existing here at this website, thanks admin of this website.


posted by: Eugenio [Odpovědět]

Wilhemina

pondělí, 15. srpen 2022
23:17

Very nice blog post. I definitely love this site. Continue the good
work!


posted by: Wilhemina [Odpovědět]

Čtěte také...

Plynové kotle Junkers pro rodinné domy a do bytů

Plynové kotle Junkers pro rodinné domy a do bytů

Značka Junkers patří k nejvýznamnějším výrobcům plynových kotlů pro domácnosti. Její historie přitom sahá už do devatenáctého století, kdy byla společnost založena Hugo Junkersem. První plynový kotel představila v roce 1912. V dnešní době má v nabídce mnoho variant těchto zařízení, která se používaj…

Plynové vytápění pomocí kotle je úsporné a efektivní

Plynové vytápění pomocí kotle je úsporné a efektivní

Jedním ze způsobů, jak vytápět domácnost, je použití plynového kotle. Tato možnost je vhodná zejména ve chvíli, kdy nejste napojeni na centrální vytápění. Existuje několik důvodů, proč vytápět právě pomocí kotle.


Proč mají kondenzační plynové kotle účinnost přes 100%?

Proč mají kondenzační plynové kotle účinnost přes 100%?

Divíte se tomu, že pro některé plynové kotle výrobci uvádějí účinnost více než 100%? Ano, je to opravdu možné. Jedná se o takzvané kondenzační plynové kotle. Jak je to ale opravdu s výpočtem jejich účinnosti?

Závěsné a stacionární plynové kotle: Srovnání výhod a nevýhod

Závěsné a stacionární plynové kotle: Srovnání výhod a nevýhod

Plynové kotle jsou i v dnešní době využívány v mnoha domácnostech, a to nejen k ohřevu vody, ale také k vytápění objektů. Před tím, než si pořídíte nový kotel, je dobré si krom jiných záležitostí ujasnit i to, zda zvolit stacionární nebo závěsné řešení.
Odkazy

chladničky s mrazákem

Kombinované chladničky s mrazákem dole od Whirpool.