verze pro tisk

Robotické vysavače uklidí za Vás

9. leden 2011

Při úklidu domácnosti bývá největším problémem a nesnadným úkolem zametání či stírání podlah. Na podlaze se totiž často objeví zbytky z kuchyně, prach a další nečistoty, které dokáží na zemi udělat pořádnou paseku a zbavit se těchto nečistot pak mnohdy bývá takřka neřešitelným problémem.

Robotické vysavače uklidí za VásRobotické vysavače uklidí za Vás

Výborný pomocník při úklidu

Nyní je však možné využít služeb moderního přístroje, jakým je inteligentní robotický vysavač.

Robotické vysavače jsou pomocníci, kteří si dokáží poradit s úklidem podlah zcela sami, a to velmi efektivně, takže nám v domácnosti ubude jedna neoblíbená činnost.

Nevynechají žádné místečko

Robotické vysavače fungují pomocí senzorů, díky nimž se při čištění podlahy ladně pohybují po celém prostoru místnosti a nevynechají ani jedno zákoutí. Přístroj má jednoduché ovládání, které stačí krátce nastudovat.

Poslouží i v době, kdy jste mimo domov

Modernější a dražší robotické vysavače mají schopnost uklízet zcela sami, i když v bytě momentálně není nikdo, kdo by je spustil. Pokud má totiž zabudován systém Timer, je možné úklid robotickým vysavačem naplánovat i na několik dní dopředu, robotický vysavač se sám uvede v danou hodinu do chodu, vyčistí byt a vrátí se do své nabíjecí základny, kde vyčká na další úklid.

Robotické vysavače používají i mop

Robotické vysavače mohou mít i další funkce. Jednou z nich je i inteligentní senzor, díky němuž ihned rozpozná, že na podlaze je velký nepořádek a je potřeba se na postižené místo více zaměřit. Další funkcí robotických vysavačů je dnes běžně také úklid mopem, kdy má přístroj přímo v „těle“ zabudován antistatický mop, který dokáže výborně odstraňovat i ty největší fleky na zemi.

Robotické vysavače již dnes nejsou žádnou velkou finanční zátěží. Lze je pořídit již od několika tisíc korun. Tento zázračný přístroj, který vyvinuli v minulém století vědci v Japonsku, se neustále vyvíjí, takže lze na trhu koupit každým rokem novinky, které disponují dalšími funkcemi, jež ještě více zpříjemní náš domov tím, že bude čistější a útulnější.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Robotické vysavače pro efektivní úklid

Robotické vysavače pro efektivní úklid

Hned na začátku je třeba říci, že robotický vysavač umí uklízet sám. Prostě vás k tomu nepotřebuje a uklidí i tehdy, když nejste doma. To znamená, že můžete jít na procházku se psem nebo třeba do kina, a když se vrátíte, bude váš byt čistý.

Moderní robotické vysavače iClebo od PV-OBCHOD.cz s dárkem v podobě mobilního telefonu

Moderní robotické vysavače iClebo od PV-OBCHOD.cz s dárkem v podobě mobilního telefonu

Inteligentní robotické vysavače jsou hitem poslední doby. Jedná se o zařízení, která po naprogramování dokáží sama čistit povrchy podlah. Kvalitní robotické vysavače iClebo jsou špičkou mezi těmito zařízeními. Nyní je lze pořídit i s hodnotným dárkem.


Centrální vysavače pro úklid podlah v domě

Centrální vysavače pro úklid podlah v domě

Pakliže máme velkou domácnost, je úklid podlahy časově náročný a používání klasického vysavače je značně nepraktické, neboť musíme neustále měnit pytel na prach. V rodinných domech či větších bytech je tak daleko lepší používat centrální vysavače.

Úklid domu pomocí chytrého vysavače Kobold

Úklid domu pomocí chytrého vysavače Kobold

V žádné domácnosti by neměl chybět vysavač. Bez vysavače se na podlahách hromadí prach a špína a život v domě pak v takovémto nepořádku není pro nikoho příjemný. Zvlášť pro lidi, kteří trpí na alergii z prachových a pylových částic, je dobré si pořídit opravdu kvalitní vysavač, který bude pracovat s…
Odkazy

chladničky s mrazákem

Kombinované chladničky s mrazákem dole od Whirpool.