verze pro tisk

Úklid domu pomocí chytrého vysavače Kobold

25. červenec 2011

V žádné domácnosti by neměl chybět vysavač. Bez vysavače se na podlahách hromadí prach a špína a život v domě pak v takovémto nepořádku není pro nikoho příjemný. Zvlášť pro lidi, kteří trpí na alergii z prachových a pylových částic, je dobré si pořídit opravdu kvalitní vysavač, který bude pracovat s maximální účinností.

Úklid domu pomocí chytrého vysavače KoboldÚklid domu pomocí chytrého vysavače Kobold

Unikátní filtrační technologie

Chytré vysavače prodává například společnost Vorwerk, která na českém trhu působí již pěknou řádku let. Její vysavače Kobold dnes díky unikátní filtrační technologii patří mezi špičku v tomto odvětví spotřebičů. Chytré vysavače Kobold mají tuto filtrační technologii obsaženu ve filtračním sáčku. Je tak prakticky nemyslitelné, že by vysávaný prach a špína byly znovu vířeny po místnostech, jak je tomu běžné u některých jiných značek vysavačů.

Vysavače Kobold vlastní již každá 4. domácnost

Chytré vysavače Kobold jsou šikovným pomocníkem do každé domácnosti. Jejich obliba je u nás značná, Kobold či jiný vysavač od společnosti Vorwerk dnes vlastní každá čtvrtá domácnost. V těchto měsících je možné využít i speciální letní akce, kdy je možné si pořídit za výhodnější ceny balíček spotřebního materiálu, který obsahuje čistící prostředek Kobosan active.

Dárek zdarma při nákupu spotřebního materiálu k vysavačům Kobold

Pro zájemce, kteří využijí možnosti pořídit si balíček spotřebního materiálu pro vysavače Kobold u společnosti Vorwerk, je navíc připraven dárek v podobě speciálních vakuových pytlů, které slouží pro uskladnění oděvů. Díky těmto vakuovým pytlům ušetříte až 75 skladovacího místa.

Vysavače Kobold dokáží z podlahy odstranit i ty nejmenší prachové částice. Díky tomu bude Váš dům neustále zářit čistotou. Společnost Vorwerk nabízí chytré vysavače Kobold a veškeré příslušenství k nim i prostřednictvím internetu, zákazníkům je k dispozici eshop Vorwerk.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Centrální vysavače: Jednoduchý a pohodlný úklid domu

Centrální vysavače: Jednoduchý a pohodlný úklid domu

Při úklidu většího bytu nebo rodinného domu je mnohem efektivnější nechat si vybudovat centrální vysávání. Namísto klasického vysavače, se kterým je obtížnější manipulace a ve větších prostorech je potřeba neustále měnit vaky na prach apod., použijeme centrální vysavač, jehož dosah může být po celém…

Centrální vysavače pro úklid podlah v domě

Centrální vysavače pro úklid podlah v domě

Pakliže máme velkou domácnost, je úklid podlahy časově náročný a používání klasického vysavače je značně nepraktické, neboť musíme neustále měnit pytel na prach. V rodinných domech či větších bytech je tak daleko lepší používat centrální vysavače.


Robotické vysavače pro efektivní úklid

Robotické vysavače pro efektivní úklid

Hned na začátku je třeba říci, že robotický vysavač umí uklízet sám. Prostě vás k tomu nepotřebuje a uklidí i tehdy, když nejste doma. To znamená, že můžete jít na procházku se psem nebo třeba do kina, a když se vrátíte, bude váš byt čistý.

Na úklid domu si raději pozvěte profesionální úklidovou firmu

Na úklid domu si raději pozvěte profesionální úklidovou firmu

Namísto zdlouhavého a vyčerpávajícího uklízení domácnosti je mnohem lepší a jednodušší si objednat služby úklidové firmy, která provádí vše, co s úklidem souvisí.
Odkazy

chladničky s mrazákem

Kombinované chladničky s mrazákem dole od Whirpool.