verze pro tisk

Vybavení bytu spotřebiči a elektronikou

16. listopad 2012

Pro každého z nás znamená pojem komfortní a luxusní bydlení něco jiného. Zatímco někteří lidé se spokojí se skromným příbytkem, který je stroze vybaven, jiní si zakládají na tom, že se v jejich bytě musí nutně nacházet různé moderní spotřebiče a nejkvalitnější elektronika, jinak se v žádném případě nedá hovořit o skutečně moderním bydlení.

Vybavení bytu spotřebiči a elektronikouVybavení bytu spotřebiči a elektronikou

Běžné spotřebiče do domácnosti

Jaké spotřebiče a elektronika jsou dnes součástí moderních bytů? Za naprostý standard se samozřejmě považují domácí televizory, v některých domácnostech jich můžeme napočítat hned několik. Jsou i domácnosti, které mají televizor v každé druhé místnosti. Těžko říct, zda už je to zbytečné, je však pravdou, že tito lidé mají pro sledování televizních pořadů naprostý komfort. Z další elektroniky, kterou si jistě pořídíme, vybavujeme-li si nový byt, patří i různé hi-fi soupravy. Chybět rozhodně nebude ani počítač, který v posledních letech stal běžnou součástí vybavení domácnosti a mnozí z nás si bez něj již prakticky nedovedou představit každodenní život.

Kuchyňské spotřebiče

Vybavení bytu však není orientováno pouze na doplňkové spotřebiče, které jsem nastínil výše. Je nezbytné investovat i do spotřebičů, které nám usnadňují chod a provoz domácnosti. Typicky se jedná o prostory kuchyně, kde rozhodně nesmí chybět kuchyňské spotřebiče- sporák, lednice, mraznička, mikrovlnná trouba, domácí pekárna a další. Bez těchto spotřebičů by naše kuchyně měla spíše symbolickou funkci, příliš bychom toho v ní neuvařili.

Pakliže si pořizujeme nové byty Praha či byty v jiné oblasti České republiky, pak jsou mnohdy některé základní spotřebiče ( právě například v kuchyni) součástí vybavení pořizovaného bytu. V případě, že se rozhodneme pro nákup nového bytu, měli bychom se tak důkladně informovat o tom, co bude součástí pořizované nemovitosti, tedy i to, jaké spotřebiče si již nebudeme muset kupovat.

Společnost Geosan Development, která aktuálně nabízí nové luxusní byty Praha 10, vás o tom, zda jsou součástí těchto bytů také některé spotřebiče, důkladně informuje, a to během osobních prohlídek, ale i na webových stránkách nove-byty.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vybavení novostaveb - na co si dát pozor

Vybavení novostaveb - na co si dát pozor

Pokud se zrovna nechystáte stavět vlastní dům a nehledáte tak pozemky Praha, nýbrž již hotové novostavby, pak si před jejich pořízením dejte pozor na několik faktorů. Někdy se totiž stane, že prodejci nových bytů Vás ohromí tím, jak je byt moderní a že takový už jinde neseženete, nicméně brzy zjistí…

Prodej topenářské techniky a vybavení do koupelen

Rekonstrukce bytu je vždy nákladnou záležitostí. Pakliže například rekonstruujeme koupelnu, měli bychom si zvolit kvalitní firmu, která provede veškeré práce kvalitně a za přijatelnou cenu.


Policové kovové regály- součást vybavení obchodů a prodejen

Policové kovové regály- součást vybavení obchodů a prodejen

Mnoho podnikatelů dnes vzhledem k vysokým nájmům za obchod přesunuje svoje podnikatelské aktivity do vlastní nemovitosti, to znamená, že si obchod pro zákazníky dělají přímo v rodinném domě. Využívají přitom například přízemní prostory, garáž či přilehlý objekt, který se nachází na jejich pozemku.

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Při kompletní rekonstrukci koupelny vás čeká nákup a instalace mnoha prvků. Pakliže počítáte s tím, že se ve vaší nové koupelně objeví skleněné a kovové prvky, pořídíte je u slovenského výrobce, společnosti KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o.
Odkazy

chladničky s mrazákem

Kombinované chladničky s mrazákem dole od Whirpool.