verze pro tisk

Výdejníky vody se vyplatí v kancelářích i domácnostech

6. červen 2016

Už jste si možná zvykli na to vídat v různých kancelářích i třeba na úřadech, kam přijdete, takzvané výdejníky vody. Díky nim mají lidé bezproblémový přístup k pitné vodě a nemusí se spoléhat na vodu přímo z kohoutku, případně kupovanou v PET lahvích. Možná i vy uvažujete o tom, že byste si takový výdejník pořídili i domů. Je to jistě dobrý nápad, i v domácnostech najdou své uplatnění.

Zdroj: aquara.czZdroj: aquara.cz

Proč výdejník používat i doma?

Automaty na vodu se vyplatí v domácnostech ze stejného důvodu, pro který se používají například v kancelářích. Vždy máte k dispozici nejkvalitnější pitnou vodu. Klasická kohoutková voda u nás sice patří k nejlepším v celé Evropě, občas se ale může stát, že dojde k přerušení její dodávky, případně kvůli nízkému tlaku k jejímu zanesení. Pak jste odkázáni na kupovanou vodu. Budete-li mít doma výdejník pramenité vody, máte po starostech.

Pramenitá barelová voda vás vyjde mnohem levněji, než pokud byste si ji kupovali v běžných PET lahvích. Barely mají objem kolem 20 litrů, takže vydrží poměrně dlouhou dobu, nemusíte je tak často měnit. Snižujete i množství plastového odpadu, který je nutné třídit. V podstatě tak používáním barelů s vodou šetříte i životní prostředí.

Aquara nabízí moderní automaty na vodu i kávovary

Kvalitní výdejníky vody pořídíte u společnosti Aquara s.r.o. V její nabídce je hned několik variant těchto přístrojů, pořídíte u ní ale například i kávomaty a kávovary do domácností, kanceláří a veřejných budov. Firma samozřejmě dodává i samotnou barelovou vodu do výdejníků, zajišťuje i její pravidelné dodávky. Provádí rovněž sanitaci přístrojů, dodávku instantních nápojů apod.

Moderní automaty na vodu umějí připravit i nachlazenou či naopak ohřátou vodu, takže si můžete dopřát lahodnou studenou čerstvou vodu v parných dnech, nebo si udělat z horké vody třeba instantní kávu. Jde o chytré přístroje, které vám ušetří čas a námahu.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Majitel domu by si měl dát pozor na kvalitu rozvodů vody

Majitel domu by si měl dát pozor na kvalitu rozvodů vody

Častou příčinou havárií v domácnosti bývá fakt, že v domě je zastaralá vodoinstalace a nevyhovující rozvody vody. Týká se to zejména starších rodinných domů, kde často nedošlo k výměně vodoinstalace již několik desítek let. Majitelé těchto domů se pak nemohou divit, že jednoho dne přijdou domů a zji…

Na co myslet při výběru čerpadla pro čerpání vody ze studny

Dávno jsou doby, kdy člověk musel ručně čerpat a přenášet vodu od studny do domu. V současnosti se již prakticky kdekoliv (v rodinných domech, na chalupách a chatách) používají čerpadla, která usnadňují dopravu vody pomocí nasávání či vytlačování. Před výběrem čerpadla bychom si měli položit několik…


Zařízení pro ohřev užitkové vody- solární sprcha

Pro ohřev užitkové vody, kterou lze posléze použít v domácnosti k nejrůznějším potřebám, se dají využít solární sprchy.

Kalová čerpadla pro čerpání odpadní vody a nečistot

Kalová čerpadla pro čerpání odpadní vody a nečistot

Pokud doma máte čerpadlo na čerpání vody ze studny, určitě ho nepoužívejte pro situace, kdy se vám na pozemek přiřítí velká voda a zapotí vám sklep a zahradu. Pro tyto případy jsou totiž klasická čerpadla na pitnou vodu k ničemu, došlo by totiž k jejich rychlému zanesení a rozbití. Je nutné použít s…
Odkazy

chladničky s mrazákem

Kombinované chladničky s mrazákem dole od Whirpool.