verze pro tisk

Byty Praha 9: nabídka nových bytů

13. prosinec 2014

Krásné nové bydlení je snem mnohých nejen mladých lidí. Pokud si tento sen chcete vyplnit, pak rozhodně stojí za to vybrat si moderní byty v hlavním městě. Praha je pro krásné bydlení a pohodlný život jako stvořená. Vyberete-li si navíc některý z bytů na periferii, budete mít vyhráno. Do centra města se dostanete pohodlně a postrádat nebudete ani tolik potřebný klid. Výborná je zejména Praha 9, která je schopna splnit veškeré požadavky na ničím nerušený komfortní život. Soustřeďme se tedy na pražské Letňany, které jsou schopny nabídnout vše, co člověk z hlediska bydlení potřebuje.

Zdroj: rezidenceveselska.czZdroj: rezidenceveselska.cz

Život v Letňanech

Hodně oblíbenou pražskou čtvrtí jsou bezesporu Letňany. Bydlení zde snese fakticky i ty nejpřísnější požadavky, které jsou na něj kladeny. V první řadě je nutné zmínit zejména místní přírodu, která je moc hezká. Pobyt na čerstvém vzduchu je tak zaručen.

Spolehnout se budete moci i na veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Jmenovat bychom mohli například mateřskou školu Pink Crocodille School anebo předškolní kluby Slunečnice anebo Montessori. Pro pobyt s dětmi je jako stvořené i studio Motýlek. V Letňanech jsou ale mimo jiné i zdravotní střediska pojímající mnohá důležitá zdravotní odvětví, jako gynekologie, stomatologie anebo neurologie a další.

Moderní byty v Praze 9

Nabídnout dokážou byty Praha 9 prakticky všechno. Pokud zvolíte například Rezidenci Veselská, určitě si budete moci užívat maximálního komfortu bydlení se vším všudy. Sedmipatrový komplex bytů nabízí dispozičně všechny jak velké byty 4+ kk, tak i malé garsonky 1+ kk pro singles anebo pro bydlení ve dvou.

Jinak k samotnému komplexu patří i dvoupatrové podzemní garáže, do nichž si můžete dávat každý den svůj vůz. Samozřejmostí jsou i balkony a mnohé další záležitosti, které k bytům nedílně patří.

Komerční sdělení

-fil-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Přehledná nabídka nových bytů v Praze

Přehledná nabídka nových bytů v Praze

Realitní trh sice v posledních letech spíše stagnuje, i přesto mají zájemci o nové byty Praha dostatek možností. Nabídky na nové byty v Praze a dalších částech republiky jsou dostupné na mnoha internetových portálech, a to jak samotných developerů a realitních kanceláří, tak i na nezávislých webech,…

Prodeje bytů v Central Park Praha stále rostou

Prodeje bytů v Central Park Praha stále rostou

Letní sezóna bývá většinou dobou, kdy zájem o nemovitosti klesá. Letos tomu tak, alespoň v rezidenčním komplexu Central Park Praha na pražském Žižkově, rozhodně není. Od dubna bylo prodáno dalších 49 bytů.


Atraktivní byty v nových pražských zástavbách

Atraktivní byty v nových pražských zástavbách

V Praze se stále mohutně projektují nové bytové prostory. Na výběr máme z lokalit v různých částech města, ceny jsou navíc díky doznívající realitní krizi velmi příznivé. Nepromeškejte svou šanci!

Aktuální nabídka zboží Tchibo pro Vaši domácnost

Aktuální nabídka zboží Tchibo pro Vaši domácnost

Pořídit si spotřebiče do domu, ložní prádlo či také například oblečení pro ženy i muže, to vše lze nyní u značky Tchibo.
Odkazy