verze pro tisk

Byty v moderních novostavbách splňují veškeré požadavky na komfort

27. březen 2015

Už dávno není pravidlem tvrzení, že byty svým uživatelům nemohou nabídnout takový komfort, pohodlí a přepych, jako rodinné domy. Architektonické trendy v oblasti výstavby bytových domů jsou totiž stále vyvinutější a propracovanější. Moderní byty v novostavbách disponují všemi architektonickými trendy a to jak v oblasti designu, tak řešení samotného interiéru.

Byty v moderních novostavbách splňují veškeré požadavky na komfortByty v moderních novostavbách splňují veškeré požadavky na komfort

V Praze je to znát nejvíce

O tom, jakou eleganci mohou mít moderně řešené bytové domy a jednotlivé bytové jednotky uvnitř těchto domů, se můžeme nejvíce přesvědčit v našem hlavním městě. V Praze totiž působí hned několik developerských společností, přímo se zaměřujících na výstavbu a prodej nových bytů. Do Prahy se také stěhuje stále více obyvatel, kteří nové bydlení potřebují. Trend, že lidé z Prahy odcházeli do jejích příměstských oblastí, je pryč. Více o tom, proč se stále více obyvatel stěhuje přímo do české metropole, se dozvíte v tomto článku.

Nové stavby na celém pražském území

Developeři, specializující se na novostavby Praha, v současné době kladou zvýšený důraz nejen na samotné architektonické řešení staveb, ale také na jejich umístění. Podle nejnovějších trendů je oblíbené u většiny rezidentů bydlení v klidné části s velkým množstvím přírodní zeleně a odpočinkových zón. Na druhou stranu musí být zajištěna dobrá dostupnost do centra Prahy i z Prahy ven. Developeři stále hledají po celé Praze nová místa. Nutno říci, že ti nejlepší se snaží také o to, aby koncept nových bytových domů zapadl do řešení dané čtvrti. A už se jedná jen o projekt jednoho bytového domu nebo o komplex několika staveb.

Příklad komfortního bydlení najdeme na Praze 9

Nyní si ukážeme příklad moderního bydlení. Jako modelový příklad nám poslouží byty na prodej Praha 9, konkrétně v projektu harfa Park VI. Jak už je znát ze samotného názvu, tak tento projekt je již šestou fází výstavby velkého komplexu Harfa Park na pražských Vysočanech. Je tvořen dvěma rezidenčními domy a celkem vznikne 175 nových bytů od dispozic 1+kk až po 4+kk. Každý byt má vlastní balkon, terasu nebo lodžii. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností i množstvím relaxačních a zelených ploch.

Komerční sdělení

-jan-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Poohlížíte se právě po novém bydlení? Je vaší vysněnou lokalitou naše metropole? Máte v plánu vybrat si nějaký slunný byt, a ideálně v novostavbě? Chcete si interiér sami přizpůsobit? Pak neváhejte, a podívejte se na nabídku společnosti Sekyra Group, nabízející nové byty Praha.

2Barevné Letňany- ekologické bydlení v nízkoenergetických novostavbách

2Barevné Letňany- ekologické bydlení v nízkoenergetických novostavbách

Stavební a developerské firmy, které se specializují na novostavby pro soukromé využití, se dnes snaží reagovat na moderní trend, kterým je snaha o co nejvíce ekologické bydlení. Vzhledem k tomu, že budoucí majitelé nových bytů chtějí žít v pohodlí a zároveň očekávají, že je provoz domácnosti nebude…


Sendvičová matrace vám díky svému složení zajistí ideální komfort během spánku

Sendvičová matrace vám díky svému složení zajistí ideální komfort během spánku

Na trhu se v dnešní době objevují matrace z celé řady materiálů. Pro laika je poměrně obtížné se v nich orientovat a zvolit si takový produkt, který mu bude maximálně vyhovovat. Sázkou na jistotu je ale pořízení sendvičové matrace.

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

Zájemci o luxusní bydlení si nyní mohou vybírat z poměrně rozmanité nabídky. Jen na území Hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí totiž vznikají novostavby a developerské projekty velmi čile.
Odkazy