verze pro tisk

Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?

29. prosinec 2015

Chcete se přestěhovat do Prahy, ale ne do jejích okrajových částí, ale co nejblíže k centru? Chcete, aby vaše nové bydlení v hlavním městě bylo komfortní, elegantní a maximálně vyhovující po všech směrech? V takovém případě je zapotřebí se zaměřit na nově vznikající developerské projekty. Možná jste ale při hledání bydlení narazili na nepříjemnou skutečnost. Nové byty v developerských projektech na pražském území bývají velmi drahé a často je jejich cena dokonce předražená. Myslíte si, že najít elegantní a komfortní byt v nově postaveném developerském projektu poblíž centra Prahy za levné peníze je nereálné?

Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?Jak hledat elegantní byt v centru Prahy, který nebude předražený?

Nenechte se mýlit!

Jestliže si myslíte, že sehnat v Praze byt v přímé blízkosti centra, který by nebyl předražený, je nereálné, jste na omylu. Jestliže je vaším cílem levné bydlení v Praze v některé z komfortních novostaveb, logicky byste možná čekali, že čím blíže k centru byty budou, tím budou dražší. To ale nemusí být pravidlem, protože najdeme i projekty v okrajových částech Prahy, které budou nabízet dražší bytové jednotky, než projekty v přímé blízkosti centra. Kde takové projekty najít?

Stačí se podívat na Prahu 3

Praha 3 je z hlediska pohledu do budoucnosti velmi perspektivní oblastí. Tato městská část má potenciál, aby se v následujících letech stala i srdcem města. Byty na prodej Praha 3 jsou v současnosti velmi žádané. Jejich cena totiž bude v budoucnu ještě velmi stoupat. Více informací o dění na Praze 3 najdete ZDE. My se vrátíme zpět k samotnému projektu bytových domů, který nabízí komfortní, elegantní a přesto levné byty. Jedná se o projekt NA VACKOVĚ.

Rezidence v centru Prahy nabízí bydlení pro každého

Projekt rezidence NA VACKOVĚ rozhodně není projektem, který by nabízel předražené bytové jednotky. Ceny bytů v tomto projektu odpovídají jejich kvalitě. Celý projekt je tvořen komplexem tří budov kolem ulice Olgy Havlové. Jedná se o architektonicky velmi čisté a vyspělé domy, na kterých převládají čisté a elegantní linie. V každém z bytových domů jsou nabízenybyty o dispozicích 1+kk až po 4+kk.

-jan-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Světlovod: Vyberte takový produkt, který nebude spíše šerovodem

Světlovod: Vyberte takový produkt, který nebude spíše šerovodem

Světlovody jsou praktickým řešením do rodinných domů i komerčních objektů, kde v určitých místnostech není dostatečný přísun denního světla. Abyste jako majitelé nemuseli zbytečně utrácet za energie tím, že budete i přes den svítit, je dobré si nechat zabudovat právě světlovod.

Energeticky úsporné rodinné domy vznikají kousek od Prahy

Energeticky úsporné rodinné domy vznikají kousek od Prahy

Lidé, kteří hledají nové bydlení, mají nyní možnost pořídit si nízkoenergetické domy kousek od hlavního města Prahy, v obci Sedlec u Líbeznic. V současné době probíhá výstavba druhé etapy, kdy vznikne 13 rodinných dvoupodlažních domů, které budou využívat nejmodernější technologie, jež snižují energ…


Rezidence Trojická na Praze 2: Pořiďte si luxusní byt přímo v centru města

Rezidence Trojická na Praze 2: Pořiďte si luxusní byt přímo v centru města

Bydlení v centru Prahy je jistě pro mnohé z vás mimořádně lákavou záležitostí. Málokdo se může pochlubit, že bydlí v lokalitě, v jejímž sousedství se nachází historické památky světového významu. Nyní máte možnost si zde pořídit nový byt. Rezidence Trojická disponuje celkem 28 bytovými jednotkami lu…

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

Najít kvalitní hotel v Ostravě bylo dříve docela velkým problémem. Naštěstí dnes již návštěvníci této slezské metropole najdou dobré a levné hotely Ostrava mnohem snadněji.
Odkazy