verze pro tisk

Kanceláře k pronájmu: Pro úspěšné podnikání je potřeba mít k dispozici kvalitní prostory

11. červenec 2013

Pakliže chcete, aby vaše firma byla úspěšná, je potřeba se nejen zaměřit na kvalitu práce, ale je nutné mít k dispozici také odpovídající zázemí. Mnozí podnikatelé nechtějí investovat do kancelářských prostor s tím, že si vystačí s prací z domova. To je sice možné a praktické, ovšem jen tehdy, pakliže není potřeba zaměstnávat více lidí a vše se dá vyřizovat online nebo po telefonu. Jakmile však vaše firma má více zaměstnanců, je mnohem lepší si zajistit kancelářské prostory.

Foto: psn.czFoto: psn.cz

PSN- spolehlivý pronajímatel kanceláří v ČR

Pronájem kanceláří poskytuje v České republice krom jiných také Pražská správa nemovitostí (PSN) . Tato společnost je na trhu s nemovitosti již dostatečně zaběhlá, vždyť na realitním trhu působí již od počátku devadesátých let.

Za tu dobu již prodala stovky bytů a kancelářských prostor. Jednou z jejích hlavních činností je právě i pronájem kancelářských prostor, a to v Praze i dalších místech v České republice.

Máte na výběr z mnoha nabídek kanceláří k pronájmu

Pražská správa nemovitostí vlastní poměrně velké množství administrativních budov. Je tak schopna nabídnout opravdu kvalitní kanceláře k pronájmu.

Jako podnikatelé ve chvíli, kdy hledáte pronájem kanceláře, tak máte možnost vybírat si ze široké nabídky. Jsou vám k dispozici kanceláře k pronájmu Praha, komerční prostory si však můžete pronajmout i v dalších lokalitách České republiky.

Nájemné se odvozuje od m2. Ceny jsou i v atraktivních lokalitách velmi příznivé, což je jednou z velkých předností nabídky společnosti PSN.

Pakliže zvolíte kanceláře k pronájmu od společnosti Pražská správa nemovitostí, zajistíte si skutečně kvalitní prostory pro vaši firmu. Zaměstnanci i vy sami pak budete mít mnohem větší klid na práci.

Komerční sdělení Placla.cz

 

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Významná realitní kancelář RE/MAX nabízí reality k pronájmu i prodeji po celé ČR

Realitní kancelář RE/MAX patří mezi největší realitní kanceláře v Evropě. Důkazem toho je fakt, že v současné době nabízí byty, rodinné domy a další reality k prodeji a k pronájmu ve víc než 120 kancelářích, které se nacházejí v Praze, Brně, Plzni a dalších městech a obcích po celé České republice.

Vlastní bydlení nebo prostor pro podnikání bez hypotéky

Vlastní bydlení nebo prostor pro podnikání bez hypotéky

Začátkem 90. let přišel do České republiky nový fenomén jménem hypotéka. Ta byla po dlouho dobu jediným pomocníkem na cestě k vlastnímu bydlení. Tuto situaci do jisté míry pozměnila hospodářská krize z roku 2008. Financovat nemovitost hypotékou nebylo nikdy příliš jednoduché z mnoha příčin.


Co je potřeba pro sledování televizních pořadů v HD kvalitě

Co je potřeba pro sledování televizních pořadů v HD kvalitě

Moderní televizory, které dnes nahrazují starší typy televizí, již běžně umějí přijímat obraz ve vysokém rozlišení. V tomto případě mluvíme o takzvaném HDTV, anglicky High Definiton Television. Díky tomuto systému lze sledovat televizní pořady ve vysokém rozlišení obrazu i na velkých obrazovkách, an…

Rady pro výběr klimatizace do domu či kanceláře

Rady pro výběr klimatizace do domu či kanceláře

Během letních veder bývá mnohdy doma nebo i v kanceláře prakticky nedýchatelné prostředí, tedy pokud nemáme nainstalovánu kvalitní klimatizaci. Bez klimatizace se dnes během třicetistupňových teplot prakticky nedá žít. A přitom výběr, nákup a montáž klimatizace je otázkou několika hodin, takže probl…
Odkazy