verze pro tisk

Nemůžete-li podnikat z domova, pronajměte si kancelář v jeho blízkosti

20. listopad 2012

Podnikat z domova lze jen v případě, že veškerou agendu zvládne podnikatel zcela sám. V momentě, kdy však potřebuje mít k dispozici několik zaměstnanců, sekretářku, případně má partnery, je podnikání z domova značně nepraktické. Stačí si jen uvědomit, jak by podnikání vypadalo, pokud by zaměstnanci každý den pracovali u vás doma v pracovně. Proto je v určitých situacích nezbytné poohlédnout se po tom, zda v okolí nejsou nějaké vhodné a levné kanceláře k pronájmu.

Nemůžete-li podnikat z domova, pronajměte si kancelář v jeho blízkostiNemůžete-li podnikat z domova, pronajměte si kancelář v jeho blízkosti

V určitých fázích domácí kancelář podnikatelům už nestačí

Pronájem kanceláří dnes převažuje nad jejich přímým nákupem. Většině firem se nevyplatí mít vlastní kancelář, neboť investice do nemovitosti je značně nákladná. Mnohem efektivnější je právě pronájem kanceláře, kdy podnikatel platí pravidelný nájem, jak tomu bývá u klasických pronájmů bytových prostor.

Vyhledání kanceláře k pronájmu

Pakliže jako podnikatelé hledáte pronájem kanceláře, pak vám může pomoci nový web společnosti Cushman & Wakefield- czech-office.cz. Na něm funguje Google mapa, kde si můžete vyhledat kanceláře k pronájmu, které jsou aktuálně dostupné v rámci celé České republiky. Využít můžete i různých statistických údajů o tom, jak se vyvíjí trh s kancelářskými nemovitostmi. Díky tomu získáte větší přehled o cenách kanceláří k pronájmu i jednotlivých lokalitách.

Historie a současnost Cushman & Wakefield

Společnost Cushman & Wakefield, která zmíněný web provozuje, je nadnárodní firmou, jejíž historie sahá do první poloviny minulého století. V tuzemsku působí od počátku devadesátých let. Mezi její hlavní činnosti patří poradenské služby. V rámci nich dokáže pomoci s hledání skladových prostor a také kancelářských nemovitostí k pronájmu. Díky jejímu poradenství v oblasti komerčních realit můžete najít ideální pronájem kanceláře, který bude vaší firmě ušit přímo na míru.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kupujeme dům v aukci – jak je to s dražební jistotou a jak vyjít s jeho případnými obyvateli

Kupujeme dům v aukci – jak je to s dražební jistotou a jak vyjít s jeho případnými obyvateli

Koupit dům jen za 2/3 jeho tržní ceny je lákavé. Díky dražbám a aukcím můžete výrazně ušetřit, musíte dát ale dobrý pozor, abyste si spolu s domem nekoupili i jeho obyvatele. A k tomu ještě řadu problémů jako bonus.

Vybavujeme domácí kancelář

Vybavujeme domácí kancelář

Moderně zařízená kancelář se neobejde bez takových základních věcí, jako jsou například kancelářský nábytek, kancelářské židle či kancelářské křeslo. A protože někteří z nás pracují z domova, kde mají zařízenu jakousi domácí kancelář, hodí se tyto věci skvěle i pro domácí využití.


Hliník a jeho využití ve stavebnictví

Hliník a jeho využití ve stavebnictví

Již desítky let se ve stavebnictví ( a samozřejmě nejen v něm) využívá hliník. Tento lehký kov byl objeven již v první polovině devatenáctého století. Má charakteristickou stříbřitě šedou barvu a svoje uplatnění právě například ve stavebnictví nalézá nejčastěji v podobě různých sloučenin.

Realitní kancelář pro Brno a Moravu

Realitní kancelář pro Brno a Moravu

Při hledání realit, které jsou na prodej, k pronájmu či k nákupu, má mnoho klientů dobré zkušenosti s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI. Tato realitní kancelář má dlouhá léta velmi dobrou pověst, každému klientovi nabízí profesionální služby. Na trhu s nemovitostmi působí již více jak 10 let. …
Odkazy