verze pro tisk

Prodej a pronájem bytů v Praze s pomocí profesionálních realitních makléřů

11. listopad 2014

Chystáte se prodat nemovitost, případně máte zájem ji pronajímat. V dnešní době není lehké najít solidního zájemce, který vám zaplatí požadovanou cenu. V případě, že chcete objekt prodat či pronajmout, doporučuji obrátit se na realitní kancelář, v níž pracují profesionálně vyškolení makléři. Pokud se jedná o prodej nemovitostí v Praze, respektive jejich pronájem, nabízí dobré služby společnost Home Sweet Home.

Prodej a pronájem bytů v Praze s pomocí profesionálních realitních makléřůProdej a pronájem bytů v Praze s pomocí profesionálních realitních makléřů

Sami se do prodeje a pronájmu bytu raději nepouštěje

Home Sweet Home vám za provizi, která ostatně není nijak vysoká, najde solidního zájemce o koupi či prodej nemovitosti. Pronájem bytů v Praze v dnešní době prakticky nelze sjednat jinak, bylo by to příliš časově náročné a navíc byste zdaleka neměli jistotu, že nějakého zájemce skutečně najdete.

Za drobnou provizí vám realitní kancelář nabídne komplexní služby

Home Sweet Home nabízí i prostřednictvím internetových stránek prodej nemovitostí. Za provizi vám krom jiného zpracuje potřebnou prezentaci nemovitosti, a to včetně vytvoření profesionálních fotografií. Dále se postará o inzerci, a to na několika desítkách webů. Díky tomu je nabídka na prodej či pronájem bytů v Praze dostatečně viditelná. Realitní makléř vám také vypracuje návrh kupní smlouvy a zajistí veškerý právní servis a konzultace, aby vše proběhlo v naprostém pořádku.

Home Sweet Home má v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí mnoho zkušeností

Firma má na trhu s nemovitostmi více než 10 let zkušeností. Specializuje se především na prodej a pronájem bytů v Praze, své regionální pobočky má ale po celé České republice. Kompletní informace naleznete na webových stránkách www.homesweethome.cz.

Zde se také mohou projít aktuální nabídkou nemovitostí ti z vás, kteří naopak zvažují pronájem či koupi bytu a chtějí ušetřit drahocenný čas v vyhledáváním dobré nabídky. Nechybí zde možnost rozčlenění nabídek dle lokality, viz například sekce prodej bytů na Smíchově.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pronájem bytu v Praze? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům

Pronájem bytu v Praze? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům

Pronájem bytu v Praze hledají každý rok tisíce lidí. Často jde o pracující, kteří získali v hlavním městě novou práci a nechtějí dojíždět, dále pak také o studenty, kteří se nehodlají spokojit s ubytováním na kolejích, nebo na něj nemají nárok. A poslední skupinou jsou samozřejmě i stálí obyvatelé P…

Prodej, nákup a pronájem nemovitostí zařídí realitní kancelář

Prodej, nákup a pronájem nemovitostí zařídí realitní kancelář

V České republice existuje několik desítek realitní kanceláří, které nabízejí prodej nemovitostí, pronájem bytů a rodinných domů a další reality. Je málo z nich však opravdu patří mezi silné společnosti. Pokud se rozhodnete prodávat svůj dům, nebo naopak zakoupit či pronajmout některou z nemovitostí…


Pronájem bytu bez realitky vám ušetří peníze. Přináší i další výhody

Pronájem bytu bez realitky vám ušetří peníze. Přináší i další výhody

Hledáte-li ubytování v Praze nebo i v jiné lokalitě České republiky a upřednostňujete pronájem bytu, pak vězte, že to jde i bez realitní kanceláře. Pokud víte, jak na to, můžete ušetřit spoustu peněz.

Pronájem bytu je dobrou alternativou ke studentským kolejím

Pronájem bytu je dobrou alternativou ke studentským kolejím

Pronájem bytu v Praze je jakousi alternativou pro studenty, kteří hledají levné bydlení při studiích. Byty Praha jsou v některých lokalitách na docela slušné cenové úrovni, takže za pronájem student neplatí o nic více, než kdyby bydlel v pronájmu například v Plzni či Českých Budějovicích.
Odkazy