verze pro tisk

Realitní kancelář, která přináší revoluční služby

20. březen 2014

Pokud se chystáte na prodej nemovitosti, případně na její pronájem, určitě se právem obáváte svěřit se do rukou realitní kanceláře. V našich končinách je totiž běžné, že se realitky snaží co nejvíce přiživit na svých klientech. Ti pak ve výsledku za služby zaplatí hodně peněz, přičemž se často ani nedá mluvit o tom, že by byly nějak kvalitní.

Zdroj: comfort-residence.czZdroj: comfort-residence.cz

Nová realitní kancelář Comfort Residence se tento nešvar snaží napravit. Při prodeji reality chce být svým klientům skutečně dobrým partnerem a poskytuje jim tak některé služby, kterých se u konkurence nedočkají.

Hlavní zásady realitní kanceláře Comfort Residence

Comfort Residence je novou společností, která se specializuje na pomoc v oblasti prodeje nemovitostí. Ve chvíli, kdy se chystáte prodat či pronajmout vaši nemovitost, určitě chcete, abyste za provizi, kterou zaplatíte, dostali kvalitní služby. To znamená, že očekáváte rychlý a bezproblémový průběh, prodej za dobré peníze a také oslovení co největšího počtu zájemců. Právě tyto podmínky se snaží Comfort Residence naplnit.

Od zpracování posudku až po profesionální nafocení

Ve chvíli, kdy se svěříte do rukou této realitní kanceláře, poznáte, že realitka nemusí být tak špatnou volbou. V rámci svých služeb vám společnost zajistí krom jiného třeba zpracování posudku nemovitosti, kterou prodáváte. Zajistí případně i potřebné energetické štítky tak, aby objekt splňoval současné požadavky, které mu určuje legislativa.

To však zdaleka není všechno. Pokud se chystáte na prodej nemovitostí, pak vám Comfort Residence zajistí také vytvoření 3D návrhu, profesionální nafocení a video prezentaci. To vše je pak představeno potencionálním zájemcům mnoha kanály tak, aby si vaší nabídky všimlo co nejvíce lidí.

I realitní kancelář může být dobrým partnerem při prodeji nemovitosti

Už jen takovéto krátké představení realitní kanceláře Comfort Residence vám může ukázat, že jde spolupracovat s realitkou opravdu dobře a kvalitně. Za své peníze dostanete opravdu maximum, co lze očekávat. Nemusíte se tak obávat, že se na vás realitní kancelář jen bohapustě přiživí.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Realitní kancelář pro Brno a Moravu

Realitní kancelář pro Brno a Moravu

Při hledání realit, které jsou na prodej, k pronájmu či k nákupu, má mnoho klientů dobré zkušenosti s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI. Tato realitní kancelář má dlouhá léta velmi dobrou pověst, každému klientovi nabízí profesionální služby. Na trhu s nemovitostmi působí již více jak 10 let. …

Prodej, nákup a pronájem nemovitostí zařídí realitní kancelář

Prodej, nákup a pronájem nemovitostí zařídí realitní kancelář

V České republice existuje několik desítek realitní kanceláří, které nabízejí prodej nemovitostí, pronájem bytů a rodinných domů a další reality. Je málo z nich však opravdu patří mezi silné společnosti. Pokud se rozhodnete prodávat svůj dům, nebo naopak zakoupit či pronajmout některou z nemovitostí…


Významná realitní kancelář RE/MAX nabízí reality k pronájmu i prodeji po celé ČR

Realitní kancelář RE/MAX patří mezi největší realitní kanceláře v Evropě. Důkazem toho je fakt, že v současné době nabízí byty, rodinné domy a další reality k prodeji a k pronájmu ve víc než 120 kancelářích, které se nacházejí v Praze, Brně, Plzni a dalších městech a obcích po celé České republice.

Revoluční aukce půjček

Při nedostatku volných finančních prostředků je potřeba si půjčit peníze. Jenže většina půjček, které jsou v současné době nabízeny bankovními i nebankovními společnostmi, je nevýhodných. Za půjčku tak musíme platit vysoké úroky a poplatky, půjčky se nám tak notně prodražují. Co tedy dělat v případě…
Odkazy