verze pro tisk

Správa nemovitostí pro moderní domy

28. květen 2014

Náš domov je oázou klidu, kde si můžeme užít pohodu. Bydlení si proto vybíráme tak, aby nám maximálně vyhovovalo. Každou nemovitost, kterou si koupíte je však nutné také řádně spravovat. Správa nemovitostí nebývá ničím koníčkem, ale nutnou aktivitou.

Zdroj: svjonline.czZdroj: svjonline.cz

Pořizujete si novou nemovitost a nemáte představu, co vše správa nemovitostí obnáší? V každém případě se budete o svůj dům muset postarat jako po ekonomické, tak i technické stránce.

Moderní domy vyžadují moderní správu nemovitostí Praha 6. Nenechte se správou své nemovitosti otrávit a raději ji přenechejte profesionálům, kteří se o váš dům skvěle postarají. Správa nemovitostí Praha nikdy nebyla jednodušší.

Profesionální správa nemovitostí se vám vyplatí

Když si zvolíte správu své nemovitosti zkušenou firmou, ušetříte spoustu času a peněz. Vaše nemovitost se vám navíc také zhodnotí. Rozhodně se tak vyplatí péči o svůj dům nepodcenit. V případě následného prodeje totiž vyděláte.

Správa nemovitostí Praha 5 se skutečně vyplatí. V současnosti funguje celá řada firem, které se orientují na správu nemovitostí. Vyberte si tu, která vám nabízí největší benefity. Přidaná hodnota je vždy vítaná. Důležitá je také kvalita nabízených služeb. Informujte se na reference dané společnosti, které vám o firmě hodně prozradí. Spokojení klienti jsou vždy dobrou vizitkou.

Spolehlivý partner na poli správy nemovitostí

Správou nemovitostí se zabývá společnost Parkers, která svým klientům nabízí široké spektrum služeb. Kromě klasických služeb si můžete objednat také nadstandardní služby z právní či inženýrské oblasti.

Parkers se zabývají také dálkovou správou nemovitostí. O správě své nemovitosti můžete mít přehled dvacet čtyři hodin denně díky speciálnímu účtu. Po přihlášení do aplikace budete mít vždy veškeré potřebné informace ihned k dispozici. Více informací o nabízených službách a reference naleznete na internetové adrese www.svjonline.cz. Zde naleznete také veškeré potřebné kontakty.

Komerční sdělení

-kac-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Facility management - moderní správa nemovitostí

Facility management - moderní správa nemovitostí

Majitelé bytových domů musí zajišťovat mnoho věcí, aby nájemníkům poskytli kvalitní zázemí pro bydlení. Správu nemovitostí provádí společnost R3 Group, která je specialistou na moderní facility management.

Nový Sedlec - moderní nízkoenergetické domy na prodej

Nový Sedlec - moderní nízkoenergetické domy na prodej

Nejen v Praze vznikají nové, moderní stavby určené k bydlení. V okolí hlavního města se v posledních měsících a letech realizovalo několik zajímavých projektů. Příkladem jsou rodinné domy Praha východ, tedy konkrétně projekt Nový Sedlec, který vybudovala developerská společnost KONFEHR.


TZ: Střešní krytina Satjam Rombo: Originální řešení pro moderní domy

TZ: Střešní krytina Satjam Rombo: Originální řešení pro moderní domy

Stavíte nebo rekonstruujete a řešíte výběr materiálu na střechu? Plechová střešní krytina Satjam Rombo je kvalitní, lehká i zajímavá. A určitě nebude působit okoukaně jako řada střech ve vašem okolí. Čtverce položené na koso, takzvané šablony, poskytnou střešnímu plášti šmrnc a přitom budou dobře vy…

Facility management - komplexní správa budov

Facility management - komplexní správa budov

Komplexní správa nemovitostí, tedy facility management, může být zajištěna jedinou společností, není třeba sjednávat několik firem, z nichž každá bude spravovat jen určitý úsek.
Odkazy