verze pro tisk

Chystáte se na reknstrukci? Využijte bytového architekta!

23. březen 2011

Interiéry domu by měly být v ideálním případě co nejvíce sladěné tak, aby jednotlivé místnosti vytvářely ucelený dojem a nábytek, podlaha a stěny se zároveň nevyrušovaly. Sladěný interiérový design však není tak jednoduchou záležitostí, jak by se možná někomu mohlo zdát.

Chystáte se na reknstrukci? Využijte bytového architekta!Chystáte se na reknstrukci? Využijte bytového architekta!

Pokud přijde zkušený bytový architekt do domu, kde si vše zařizovali majitelé sami, ihned na první pohled většinou najde velké nedostatky ve vzhledu místností a uspořádání jednotlivých kusů nábytku.

Proč využívat služby bytového architekta

Realizace interiérů by tak měla probíhat právě v součinnosti s bytovým architektem. Design studio, například společnost Rondo Desing, dokáže vytvořit přesné návrhy interiérů ještě před jejich realizací. Pomocí 2D a 3D návrhů si tak uděláte jasnou představu o tom, zda Váš vysněný interiér ve skutečnosti bude funkční a správně řešený.

Před realizací uvidíte grafické návrhy

Bytový design je poměrně důležitý. Pokud všechen vysněný nábytek a doplňky „narvete“ nahodile do pokojů, pak se může lehce stát, že celkový obraz místností Vám ne zcela bude vyhovovat. Tomuto může zabránit právě účast bytového architekta, který se na realizaci interiérů bude podílet a upraví Vaše představy dle dispozičních možností domu.

Mnoho lidí stále neví, že moderní bydlení není jen o tom mít co nejvíce luxusního zařízení. I jednoduché zařízení bytu může být krásné, je však potřeba vše rozmístit tak, aby celkový dojem z interiéru byl útulný a příjemný.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Chystáte se stavět dům? Využijte služeb architekta

Chystáte se stavět dům? Využijte služeb architekta

Při pořizování nového rodinného domu máte několik možností. Buď investujete do již hotového domu, nebo si necháte postavit typový dům. V těchto případech není třeba řešit nic složitého, ovšem u svého nového bydlení nemůžete moc ovlivnit jeho vzhled, parametry či například jeho situování na parcele. …

Proč nechat rekonstrukci bytového jádra na odborné firmě?

Proč nechat rekonstrukci bytového jádra na odborné firmě?

Rozsáhlejší rekonstrukce bytu zpravidla začíná odstraněním umakartového bytového jádra, které nevyhovuje současným nárokům, a to jak funkčně, tak i dekorativně. Rekonstrukce se nese v duchu výměny rozvodů a odpadů, změny dispozic a pořízení nového vybavení. Konkrétní stavební práce podléhají technic…


TZ: Cena za architektonickou realizaci pro dům Procházkova 3 od architekta Pleskota

TZ: Cena za architektonickou realizaci pro dům Procházkova 3 od architekta Pleskota

V soutěži Stavba roku 2013 získal projekt bytového domu od společnosti Crescon v Procházkově ulici č. 3 v pražském Podolí cenu mezinárodního festivalu architektury a urbanismu Architecture Week Praha za nejlepší architektonickou realizaci. Nevšední městská vila citlivě zasazená do stávající zástavby…

Povrchová úprava kovů, kamene a dalších materiálů: Účinným řešením je pískování

Povrchová úprava kovů, kamene a dalších materiálů: Účinným řešením je pískování

Chystáte se na opravu kovového zábradlí, nebo potřebujete očistit fasádu před novým nátěrem? Pak využijte metodu tryskání povrchů, která zajistí jejich důkladné očištění.
Odkazy