verze pro tisk

Demolujete nebo stavíte? Zkušená stavební firma vám vše zajistí

16. prosinec 2013

Při stavbě rodinného domu na vás čeká velké množství práce. A to zvláště tehdy, je-li na pozemku stará stavba, kterou je nutné nejprve odstranit tak, aby byla parcela připravena na výstavbu nového objektu. Pokud v současné době uvažujete o výstavbě nového domu, případně jen demolici starého objektu, obraťte se na zkušenou stavební firmu, která veškerou činnost provede s dostatečnou odborností.

Foto: bobox.czFoto: bobox.cz

Pro demolice a výstavby soukromých objektů můžete kontaktovat kupříkladu stavební firmu Bobox, která na tuzemském trhu působí již více než 10 let. Jedná se o firmu, která zaměstnává zkušené odborníky z oboru stavebnictvím.

Od provádění výkopů až po realizaci staveb na klíč

A na jaké práce si můžete zmíněnou firmu pozvat? Firma provádí kompletní stavby domů na klíč. Stejně tak vám ale pomůže vybudovat také například zemní práce a výkopy, které jsou důležité při zakládání staveb.

Činnost firmy spočívá také v provádění demolicí, realizuje hrubé stavby, provádí betonáže, montáže sádrokartonů v exteriérech i interiérech. V neposlední řadě je pak schopna zajistit kompletní tesařské a pokrývačské práce, které je potřeba udělat při stavbě střechy domu.

Rekonstrukce nemovitostí

Stavební firma Bobox si koneckonců můžete pozvat také ve chvíli, kdy potřebujete rekonstruovat svůj dům či byt. To je pro mnoho majitelů objektů v současné době velmi aktuální téma, neboť životnost nemovitostí, které byly vystavěny v druhé polovině minulého století, se již značně zkracuje. A že takovýchto staveb u nás není zrovna málo!

Bobox- zakládání staveb Praha a také kompletní realizace staveb na klíč – vám bude kvalitním partnerem, na kterého se budete moci spolehnout. Více informací na webu bobox.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Recenze: Firma na vložkování komínů Plzeň

Recenze: Firma na vložkování komínů Plzeň

S přechodem na jiný typ kotle, který používáme k vytápění domácnosti, jsem se dozvěděl, že bude zapotřebí provést vložkování komína. V opačném případě by komín nevyhovoval technickým nárokům kotle, což by mohlo způsobit značné problémy z hlediska bezpečnosti. Proto jsem se začal shánět po firmě, kte…

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Chcete mít doma v jakémkoliv ročním období ideální klimatické podmínky, ale nikoliv za cenu vysokých provozních nákladů? Pak si pořiďte nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma, které vám ušetří peníze a zajistí dokonalý komfort po celý rok.


Sněhové frézy zajistí efektivní a rychlé odklizení sněhu

Sněhové frézy zajistí efektivní a rychlé odklizení sněhu

Máme před sebou několik zimních měsíců a podle dlouhodobých předpovědí je předpoklad, že bychom se mohli dočkat i větší sněhové nadílky, než v minulých letech.

Sendvičová matrace vám díky svému složení zajistí ideální komfort během spánku

Sendvičová matrace vám díky svému složení zajistí ideální komfort během spánku

Na trhu se v dnešní době objevují matrace z celé řady materiálů. Pro laika je poměrně obtížné se v nich orientovat a zvolit si takový produkt, který mu bude maximálně vyhovovat. Sázkou na jistotu je ale pořízení sendvičové matrace.
Odkazy