verze pro tisk

Jak probíhá stavba střechy na klíč krok za krokem?

11. květen 2015

Zjistili jste, že je nezbytně nutná oprava střechy vašeho domu a nemáte představu o tom, jak případná stavba nové vůbec probíhá? Nejjednodušší je nechat si ji zrealizovat na klíč.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Stavba střechy na klíč je nejlepším řešením z hlediska úspory času i námahy. Firma, kterou tímto úkolem pověříte, totiž zajistí veškeré služby. Od provedení návrhu, přes samotnou realizaci střechy, až po montáž drobných doplňků, které spoluvytvářejí celkový vzhled a správnou funkčnost stavby.

Realizaci na klíč provádí již dlouhá léta společnost NovákStřechy Praha. Firma v minulosti provedla výstavbu i opravu střech u desítek rodinných a bytových domů, ale i komerčních staveb. Díky tomu má bohaté zkušenosti. Při realizaci využívá moderní pracovní postupy a materiály od špičkových výrobců, mezi něž se řadí například Bramac, Tondach a Velux.

Postup realizace

Firma Střechy Novák provádí stavby střech na klíč v těchto krocích:

 

  • Na základě poptávky vám vypočítá cenovou kalkulaci stavby.
  • Zpracuje a představí grafické řešení projektu, a to v 3D verzi. Spolu s vámi doladí případné detaily a nedostatky.
  • Na základě schválení projektu a ceny podepíšete Smlouvu o díle.
  • Následuje samotná realizace střechy – výstavba krovu (základní nosné konstrukce), pokládka latí, kontralatí, tepelné izolace a střešní krytiny.
  • Ve finální fázi namontuje příslušenství a doplňky.
  • Stavbu po dokončení předá spolu s příslušným předávacím protokolem.

 

Nemusíte shánět firmy na jednotlivé dílčí práce

Jak vidíte, vy sami se nemusíte takřka o nic starat. Velkou výhodou stavby střechy na klíč je to, že vše zařídí a provede jedna firma. Pokud byste zvolili jiné řešení, museli byste na jednu stavbu najímat více firem, což by se v konečném důsledku také prodražilo.

Detailní informace o možnosti stavby střechy na klíč, případně opravy a rekonstrukce starší střechy, naleznete na webových stránkách strechy-novak.cz. V případě zájmu můžete na webu rovnou vyplnit poptávkový formulář, po jehož odeslání vás v brzké době kontaktuje zástupce firmy.

Komerční sdělení

-gia-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Blíží se chvíle, kdy už konečně přistoupíte k rekonstrukci vašeho bytu? Pak vás možná bude zajímat, jak celá akce probíhá, pokud si na tuto činnost pozvete odbornou firmu.

Stavbu a rekonstrukci střechy se vyplatí nechat si provést na klíč

Stavbu a rekonstrukci střechy se vyplatí nechat si provést na klíč

Klíčovou roli ve kvalitě bydlení v rodinných domech hraje to, v jakém jsou jsou jejich střechy. Pokud je konstrukce střechy vašeho domu ve špatném stavu, případně má jiné závažné nedostatky, je potřeba věc urychleně řešit. Může se snadno stát, že přijde větší vítr či silný déšť a pak hrozí zborcení …


Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Při rekonstrukci střechy, případně stavby zcela nového zastřešení domu, budete jistě počítat každou korunu. Mnozí majitelé nemovitostí mají pocit, že realizace střechy na klíč je poměrně drahá a je lepší si na jednotlivé práce najmout vždy novou firmu. Opak je však většinou pravdou.

Dřevěná stavba roku 2011 s KRONOSPANEM

Dřevěná stavba roku 2011 s KRONOSPANEM

Počet dřevostaveb rok od roku roste. Za zvyšujícím se zájmem stavebníků přitom stojí jak nárůst projektů tohoto typu staveb, stoupající počet zkušených realizačních firem i nové technologie, které umožní realizaci dřevostavby zjednodušit a zlevnit.
Odkazy