verze pro tisk

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

25. březen 2017

Při kompletní rekonstrukci koupelny vás čeká nákup a instalace mnoha prvků. Pakliže počítáte s tím, že se ve vaší nové koupelně objeví skleněné a kovové prvky, pořídíte je u slovenského výrobce, společnosti KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o.

Zdroj: kraussro.czZdroj: kraussro.cz

Vše od pantů pro sprchy až po držáky ručníků

Zmíněná firma poskytuje komplexní řešení pro zákazníky, kteří potřebují kvalitní systémy pro sklo a také špičkové kování. Společnost na slovenský a český trh dodává panty pro sprchové kouty, kovové držáky ručníků a madla, těsnění a profily do koupelen a mnoho dalších produktů.

Díky svým bohatým zkušenostem, které jsou již více než 15leté, může nabídnout vždy to nelepší řešení dle individuálních představ svých klientů. Výrobky firmy pocházejí od renomovaných evropských výrobců, mezi něž patří PAULI & SOHN, WSS, Vitré, KLIMAFLEX, ASSA ABLOY, TEUFELBESCHLAG, METALGLAS a další.

Chcete vědět o nejnovějších trendech? Zúčastněte se seminářů a školení v KRAUS Galerii

Firma od roku 2013 pravidelně pořádá také školení a semináře pro zákazníky i stavební firmy, během nichž se mohou dozvědět o nových trendech v oblasti produktů a jejich montáže. Probíhají přímo v prostorách firmy. Má pro tyto účely vlastní komerční prostory v KRAUS Galerii. Jsou rovněž vhodné i pro firemní akce.

Při spolupráci s firmou se můžete spolehnout na profesionalitu. Ke každému klientovi přistupuje individuálně tak, aby se dosáhlo nejlepšího možného řešení. Společnost si zakládá také spolehlivosti a včasnosti dodávek.

Na webových stránkách kraussro.cz najdete katalog veškerých produktů, jež firma nabízí. Kromě koupelnového vybavení prodává například i řešení pro sauny, dveře a stěny, zábradlí a přístřešky. V rámci svých služeb nezapomíná ani na odborné poradenství, které vám pomůže najít vhodné řešení pro vaši domácnost.

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x



Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Angela

sobota, 19. listopad 2022
10:45

Hi there,

We run an Instagram growth service, which increases your number of followers both safely and practically.

- Guaranteed: We guarantee to gain you 400-1200+ followers per month.
- Real, human followers: People follow you because they are interested in your business or niche.
- Safe: All actions are made manually. We do not use any bots.

The price is just $60 per month, and we can start immediately.

If you are interested, and would like to see some of our previous work, let me know and we can discuss further.

Kind Regards,
Angela


posted by: Angela [Odpovědět]

Gus

úterý, 24. srpen 2021
16:48

Now you can get thousands of high quality niche targeted website visitors for less than the price of a few clicks on Google. Find out more here:https://1mdr.short.gy/OuoIqc


posted by: Gus [Odpovědět]

Lilia

středa, 25. srpen 2021
18:13

It is actually possible to promote your website nowdays without paying huge advertising costs. Check it out:https://1mdr.short.gy/F6ircX


posted by: Lilia [Odpovědět]

Čtěte také...

Jak na výběr koupelnové skříňky?

Jak na výběr koupelnové skříňky?

Součástí prostoru koupelny jsou odkládací místa, v nichž lze uschovat náhradní čisté ručníky, kosmetiku, hygienické a čistící prostředky. Ideální je si do místnosti pořídit alespoň 1 – 2 koupelnové skříňky.

Bezpečnostní a sluneční fólie na sklo

Bezpečnostní a sluneční fólie na sklo

Zkvalitnění bydlení nemusí být nijak náročné. Dnes vznikají nové technologie, díky nimž můžeme náš byt či dům nejen více zabezpečit, ale zároveň také zpříjemnit. Jednou z novinek, které si velmi rychle získávají popularitu, jsou i fólie na sklo.


Dveřní kliky: Jak se starat o dveřní kování?

Dveřní kliky: Jak se starat o dveřní kování?

O vchodové i interiérové dveře se v domácnosti musíte čas od času starat. Kromě pravidelného olejování pantů a čištění dveří od nečistot je přitom zapotřebí pečovat také o dveřní kování, která jsou jejich důležitou součástí. Zejména u vstupních dveří hraje kováno mimořádně důležitou roli. Zanedbání …

Nemáte čas na úklid domácnosti? Pozvěte si profesionální úklidovou firmu

Nemáte čas na úklid domácnosti? Pozvěte si profesionální úklidovou firmu

Úklid domácnosti patří mezi velmi neoblíbené činnosti. Jen málokdo rád tráví volný čas tím, že drhne podlahu, luxuje, utírá prach nebo myje okna. Co ale dělat v momentě, kdy je váš dům zaneřáděn a potřebuje skutečně pořádně uklidit, avšak s úklidem nehodláte ztrácet drahocenný čas? Pozvěte si profes…




Odkazy