verze pro tisk

Kvalitní garážová vrata: Účinná ochrana Vašeho majetku

9. březen 2011

Ke každému rodinnému domku patří garáž. To, co vás na ní jako první zaujme, jsou garážová vrata. Proto je vybíráme zejména s ohledem na to, aby vhodně doplnily vzhled našeho obydlí. Pochopitelně to není jediný parametr, který musíme vzít v úvahu.

Kvalitní garážová vrata: Účinná ochrana Vašeho majetkuKvalitní garážová vrata: Účinná ochrana Vašeho majetku

Každý typ garáže vyžaduje jiná vrata, nepodceňujte tento výběr a raději se obraťte na odborníky, například na společnost ADDOOR, která se v tomto odvětví pohybuje od roku 1995.

Garážová vrata chrání váš vůz

Garážová vrata a vjezdové brány chrání váš majetek před nevítanými návštěvníky. Proto je při jejich pořizování kladen důraz zejména na zabezpečení. Měly by odolat případnému vloupání, ale také povětrnostním vlivům (bouřka, vichřice).

Důležitá je kvalita použitého materiálu. Nejoblíbenější je zejména kombinace ocelových vrat s dřevěným designem. Garážových vrat je celá řada. Podle vašich potřeb můžete volit mezi výklopnými, roletovými, křídlovými a další.

Vjezdové brány potřebují prostor

Budete-li místo klasických vrat volit vjezdovou bránu, na výběr máte také z několika možností. Zde je konkrétní typ závislý na tom, kolik prostoru se v jejím okolí nachází.

Základními typy jsou posuvné brány a brány křídlové. Křídlové brány tvoří jedno nebo dvě křídla, které se otevírají do vaší zahrady. Nároky na prostor jsou tedy poměrně velké. Vjezdové brány se vyrábějí v mnoha designech, takže si snadno vyberete tu, která k vašemu domu bude ladit.

Garážová vrata s garancí-to je ADDOOR

Objednáte-li si garážová vrata u pražské společnosti ADDOOR, můžete si být opravdu jisti kvalitním servisem. V její nabídce naleznete garážová vrata, průmyslová vrata, vjezdové brány a stínící techniku od předních světových výrobců.

Firma sídlí v Praze, ale kompletně dodá a namontuje vám nová garážová vrata kdekoli v České republice. V případě jakýchkoli problémů spojených s funkčností poskytuje společnost okamžitý záruční i pozáruční servis. Určitě sledujte webové stránky, neboť často můžete využít služby garážová vrata akce, nebo garážová vrata výprodej a ušetřit tak nemalé peníze.

Komerční sdělení firmy ADDOOR

www.addoor.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vybíráme garážová vrata

Vybíráme garážová vrata

Prakticky každý dům má svoji garáž. Majitelé domů, kteří do garáže každý večer staví svůj automobil, chtějí, aby jejich vůz byl co nejlépe chráněn proti případnému odcizení či poškození. Garáž by tak měla mít dostatečně kvalitní garážová vrata, která zamezí přístupu cizím osobám a zároveň dostatečně…

Nejoblíbenější garážová vrata a jejich přednosti

Nejoblíbenější garážová vrata a jejich přednosti

Součástí mnoha rodinných domů jsou také garáže pro osobní automobily. Mít vlastní garáž je jistě samo o sobě velmi příjemné, se svým vozidlem můžete zajet až domů, není třeba chodit někdy až stovky metrů od místa parkování. K tomu, aby vaše garáž byla dobře zabezpečena, je ale zapotřebí mít v objekt…


Automatická garážová vrata: Vybíráme správný typ

Automatická garážová vrata: Vybíráme správný typ

Součástí prakticky každého rodinného domu je i garáž. K tomu, aby náš vůz byl dobře chráněn před případným útokem vandalů či před krádeží, je potřeba si pořídit kvalitní garážová vrata. Dnes se až na malé výjimky vyrábějí automatická garážová vrata, která lze ovládat pomocí klasických tlačítek, pod…

Pořizujeme si garážová vrata

Pořizujeme si garážová vrata

Plánujete-li, že součástí Vašeho domu bude také garáž, kde budete moci zaparkovat svůj automobil, motorku, případně zde třeba shromažďovat věci, které potřebujete k udržování zahrady či domu, pak určitě narazíte na problém, jaká zvolit garážová vrata.
Odkazy