verze pro tisk

Nové patrové domy a bungalovy řady HARMONY

2. červen 2011

Budete stavět rodinný dům a poohlížíte se po některém z typových domů? Podívejte na limitovanou edici patrových domů i bungalovů řady HARMONY, které splňují veškeré nároky na moderní a úsporné bydlení!

Nové patrové domy a bungalovy řady HARMONYNové patrové domy a bungalovy řady HARMONY

Bydlení představuje zpravidla největší investici, kterou člověk za svůj život vynaloží. Před tím, než si vyberete rodinný dům vašich snů, je třeba si vše dobře promyslet a rozhodnout se, co od nového bydlení očekáváte.

S rostoucími cenami energií je stále více kladen důraz na energetickou úspornost rodinných domů a jejich šetrnost k životnímu prostředí. Na toto kritérium myslí i společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE, která nedávno představila novou limitovanou edici oblíbených domů HARMONY.

Nízkoenergetické i pasivní domy

Domy HARMONY je možné pořídit pochopitelně v nízkoenergetickém i pasivním standardu. Co to znamená? Tyto domy vám ušetří ve srovnání s klasickou novostavbou rodinného domu významné množství energie.

Nízkoenergetický dům potřebuje maximálně 50 kWh na metr čtvereční plochy ročně. Pasivní dům

jde ještě dál a na vytápění metru čtverečního plochy potřebuje ročně 15 kWh. Pro srovnání, běžná novostavba si vyžádá kolem 80–140 kWh.

Do budoucna se ovšem počítá s tím, že by všechny novostavby (zděný dům i dřevostavba) měly dosáhnout standardů pasivního domu.

Aby byl rodinný dům úsporný, je důležitá kvalitní izolace. Domy HAAS FERTIGBAU mají certifikovaný systém vnějších stěn, který nese označení THERMO-PROTECT®. Koeficient prostupu tepla těchto stěn je U=0,17W/m2K (pro domy v pasivním standardu lze tento koeficient jednoduchým opatřením posunout až k hranici U=0,11W/m2K).

Rodinné domy v LIMITOVANÉ EDICI HARMONY 2011 jsou dodávány s certifikovanou vnější stěnou THERMO-PROTECT® OPTIMUM a jsou vybaveny izolačními trojskly, která také významně snižují spotřebu energie.

Patrové domy i bungalovy HARMONY

Úspory energie jsou v dnešní době důležitým kritériem pro každou rodinu. Ovšem nároky na prostor má každý jiný. Proto i společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE připravila domy HARMONY ve dvou provedeních: s obytným podkrovím nebo jako bungalov. V České republice nacházejí bungalovy čím dál více obdivovatelů. Přízemní domky mají příznivou cenu a nabízejí pohodlné a komfortní bydlení.

Pokud ovšem toužíte po patrovém domě, můžete ho mít také z LIMITOVANÉ EDICE HARMONY 2011. Výhodou je, že tyto domy jsou klientům nabízeny jako klasické domy na klíč. Přízemí těchto domů je dokončeno na klíč a je možné ho začít hned po výstavbě obývat. Podkroví lze dostavět podle přání a možností zákazníka. To je výhodné zejména z finančního hlediska, kdy není nutné do bydlení hned zpočátku investovat celou částku.

Proč zvolit domy HARMONY?

Rodinné domy z LIMITOVANÉ EDICE HARMONY 2011 byly vyvinuty s ohledem na přání širokého spektra klientů a promítají se do nich mnohaleté zkušenost s realizací rodinných domů. Domy HARMONY představují dostupné a moderní bydlení využívajících ty nejlepší stavební technologie a zohledňující nejnovější trendy.

Na přání klientů je možné rodinné domy vybavit moderními technologiemi využívajícími obnovitelné zdroje energie. Jde například o tepelné čerpadlo, rekuperaci nebo solární panely, které ještě více sníží náklady na energie.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

V novém domě jsme si právě kompletně zařídili i kuchyni, nicméně stále máme pocit, že nám zde něco chybí. Po krátkém přemýšlení na to konečně přijdeme. Přestože je vše v kuchyni cítit novotou a moderním stylem, vše kazí naše staré kuchyňské potřeby, které sem už zkrátka nezapadají. Do nové kuchyně z…

Rady pro výběr kuchyňských nožů

Rady pro výběr kuchyňských nožů

Žádná kuchyně v domácnosti se neobjede bez určitých spotřebičů, nástrojů a pomůcek, jinak by nemohla plnit svoji funkci a byla by v domě spíše jen na okrasu. Každá hospodyňka či každý muž, který má rád vaření, se například neobejde bez kvalitní sady kuchyňských nožů.


Rady pro výběr klimatizace do domu či kanceláře

Rady pro výběr klimatizace do domu či kanceláře

Během letních veder bývá mnohdy doma nebo i v kanceláře prakticky nedýchatelné prostředí, tedy pokud nemáme nainstalovánu kvalitní klimatizaci. Bez klimatizace se dnes během třicetistupňových teplot prakticky nedá žít. A přitom výběr, nákup a montáž klimatizace je otázkou několika hodin, takže probl…

Tlakový hrnec: Rady pro správné používání

Tlakový hrnec: Rady pro správné používání

Zkušené hospodyňky využívají při přípravě pokrmů v kuchyni tlakový hrnec, který známe také pod názvem Papinův hrnec neboli papiňák. Vaření v tlakovém hrnci je vhodné ve chvíli, kdy chceme docílit, aby například maso bylo rychleji měkké a podušené. Jde o zařízení, které využívá vyššího tlaku.
Odkazy