verze pro tisk

Pět důvodů, proč zvolit výstavbu dřevostavby

22. leden 2015

Uvažujete o tom, že si pořídíte nový rodinný dům? Aby zcela splňoval vaše představy, je lepší si objednat jeho výstavbu na klíč, než si kupovat již hotový dům. Firma, která stavbu bude realizovat, během výstavby vezme v potaz veškeré vaše připomínky a návrhy. V současné době se nejvíce vyplatí investice do dřevostavby. Nevěříte? Pak čtěte dále, dozvíte se, jaké jsou její hlavní přednosti.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

1. Rychlá výstavba dřevostavby

Realizace dřevostavby je velmi rychlá. Trvá řádově pouze několik týdnů. Zcela nový rodinný dům tak můžete využívat o poznání dříve, než kdybyste si nechali vystavět klasický zděný dům. Právě rychlost výstavby je u dřevostaveb jedním z nejcharakterističtějších znaků. Je ale třeba zvolit vhodnou firmu. Rychlou výstavbu nabízí v ČR firma Dřevostavby – FlexiDomy s.r.o.

2. Dřevostavba přináší levné řešení

Mnozí z vás se jistě obávají toho, že dřevostavba je nákladná, neboť je při její realizaci využíváno přírodních materiálů. Opak je ale pravdou, vyjde vás možná i levněji nežli běžný zděný dům se stejnými dispozicemi. K výstavbě se totiž používají prefabrikované dřevěné desky. Realizace je levná už jen z toho důvodu, že firma vykoná kompletní práce daleko rychleji.

3. Předností je také dlouhá životnost

Moderní dřevostavba má životnost řádově desítky let. Je tak vysoce pravděpodobné, že vám poskytne příjemné bydlení až do konce života.

4. Jde o stylové bydlení

Dávno pryč jsou doby, kdy všichni bydleli v panelových bytech a domech. Dnes je trendem návrat k přírodním materiálům, což plně dokazuje právě vzrůstající obliba dřevostaveb. Abyste si nemysleli, i taková dřevostavba může na první pohled vypadat jako běžný rodinný dům. Dřevo je využíváno především jako konstrukční materiál.

5. Levný provoz domácnosti

Provozní náklady jsou zde zcela minimální. Vytápění objektu je rychlejší, tudíž méně nákladné, neboť dřevo dokáže výborně akumulovat teplo.

Firma Dřevostavby – FlexiDomy s.r.o. pracuje rychle a spolehlivě. Přesvědčit se o tom můžete přímo prostřednictvím jejího webu, kde najdete spoustu referencí z již realizovaných zakázek.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Proč zvolit bydlení v Dolních Počernicích: Našli jsme minimálně 5 důvodů

Proč zvolit bydlení v Dolních Počernicích: Našli jsme minimálně 5 důvodů

Pokud se chystáte pořídit si nový byt v Praze, pak jistě uvažujete nad tím, jaká lokalita pro vás bude nejvhodnější. Vynikající podmínky pro život a bydlení nabízí Dolní Počernice.

Montované dřevostavby na klíč: 5 hlavních důvodů, proč se do nich vyplatí investovat

Montované dřevostavby na klíč: 5 hlavních důvodů, proč se do nich vyplatí investovat

V posledních letech se v tuzemském stavebnictví objevil nový trend. Stále více lidí má zájem o koupi takzvaných dřevostaveb. Dá se přitom předpokládat, že nejde jen o „módní“ záležitost. Jde totiž o nízkoenergetické domy, které splňují veškeré současné standardy. Jako budoucí majitelé však na nich o…


5 důvodů, proč si vybrat hliníková okna

5 důvodů, proč si vybrat hliníková okna

Mít v domácnosti kvalitní okna je potřebné jak z hlediska komfortu bydlení, tak i z důvodu finančních nákladů na provoz domácnosti. Pokud okna ve vašem bytě profukují, mají špatné kování a jsou vyrobeny z málo odolných materiálů, je nasnadě, že vám řádně provětrají peněženku. Je tudíž na čase je vym…

5 důvodů, proč si vybrat provázkové záclony

5 důvodů, proč si vybrat provázkové záclony

K oživení vzhledu interiéru vaší domácnosti výrazně přispějí moderní provázkové záclony. Tento typ záclon je vhodné využít zejména do obývacího pokoje, skvěle se však hodí také do ložnice, pokud jsou doplněny o závěs.
Odkazy