verze pro tisk

Plechová střešní krytina kvalitně ochrání střechu vašeho domu

14. duben 2014

Kvalitu střechy ovlivňuje několik faktorů. Jednou z jejích nejdůležitějších částí je střešní krytina. Ta chrání dům před zatékáním ve chvíli, kdy venku prší, dále pak i před dalšími klimatickými jevy, zejména větrem. Ve chvíli, kdy provádíte rekonstrukci nebo výstavbu střechy, máte možnost vybrat si z mnoha variant střešních krytin. Zajímavým řešením je volba plechové střešní krytiny.

Zdroj: satjam.czZdroj: satjam.cz

Plechová střešní krytina je neprávem opomíjena, mnozí majitelé rodinných domů a rekreačních objektů ji mají za nedokonalou. Myslí si, že krytina z plechu je nevhodná z hlediska trvanlivosti a odolnosti. Rozhodně to nebude platit ve chvíli, kdy zvolíte střešní krytinu od společnost SATJAM.

Cenově výhodná střešní krytina, která vydrží desítky let

Plechová střešní krytina SATJAM má vysoké parametry. Oproti jiným typům krytin je vhodná už jen díky své minimální hmotnosti. To však zdaleka není jediná přednost. Ocenit na ní lze i mimořádně nízkou pořizovací cenu.

Kromě toho se plechová střešní krytina této značky vyznačuje také až překvapivě vysokou odolností. Díky tomu vydrží i několik desítek let, aniž byste museli investovat do její opravy. Dlouho životnost ukazuje i záruční lhůta, která je pro tyto typy střešních krytin až nezvykle dlouhá, činí totiž plných 40 let.

Možná si říkáte, že plechová krytina přeci nemůže k vaší stavbě zapadnout, nebude vypadat esteticky. Ani to ale v případě střešní krytiny SATJAM neplatí. Vybrat si totiž můžete z mnoha barevných provedení a povrchových úprav, takže pak bez problémů zapadne do celkového vzhledu vašeho domu.

Další prvky pro střechy

Kromě střešní krytiny SATJAM vyrábí také další prvky, které jsou nezbytné pro kvalitní střechy. U této firmy si tak můžete pořídit například i okapové systémy, profily a nejrůznější doplňky, které střechu nejen udělají plně funkční, ale zároveň jí dodají také patřičný vzhled.

Ocenění kvality Czech Made

Produkty od společnosti SATJAM můžete zakoupit v některém z jejích obchodů. Kompletní nabídku zjistíte na webových stránkách satjam.cz. Firma vyrábí moderní střešní systémy, které jsou výhodné z hlediska kvality i ceny. Kvalita byla ostatně potvrzena již v roce 2004, kdy střešní krytiny SATJAM obdržely jsou první v České republice ocenění kvality Czech Made.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Betonová střešní krytina: Vlastnosti jí předurčují k tomu, aby se objevila na střeše vašeho domu

Betonová střešní krytina: Vlastnosti jí předurčují k tomu, aby se objevila na střeše vašeho domu

Před pokládkou střešní krytiny na střechu rodinného domu dnes máte na výběr z poměrně mnoha materiálů. Zatímco v minulosti byly upřednostňovány klasické pálené tašky, dnes mnozí majitelé rodinných domů a jejich stavitelé dávají přednost modernějším materiálům, které jsou více odolné vůči poškození, …

Základem každé střechy musí být kvalitní střešní krytina

Základem každé střechy musí být kvalitní střešní krytina

Střechy ochraňují domy před zatékáním vody do interiérů a pomáhají celý objekt chránit před povětrnostními vlivy. Pakliže má dům kvalitní střechu, která je pokryta dobrou střešní krytinou, má majitel jistotu, že přes půdu nebude unikat tolik tepla a v domě se nebude hromadit voda, jakmile začně prše…


TZ: Střešní krytina Satjam Rombo: Originální řešení pro moderní domy

TZ: Střešní krytina Satjam Rombo: Originální řešení pro moderní domy

Stavíte nebo rekonstruujete a řešíte výběr materiálu na střechu? Plechová střešní krytina Satjam Rombo je kvalitní, lehká i zajímavá. A určitě nebude působit okoukaně jako řada střech ve vašem okolí. Čtverce položené na koso, takzvané šablony, poskytnou střešnímu plášti šmrnc a přitom budou dobře vy…

Na míru lze vyrobit i saunu do vašeho domu

Na míru lze vyrobit i saunu do vašeho domu

Pobyt v sauně vás prohřeje od hlavy až k patě, uvolní dýchací cesty, zklidní srdce, prokrví končetiny. Pozitivních důsledků saunování je opravdu mnoho, a tak není divu, že se sauna stává stále běžnější součástí domácnosti.
Odkazy