verze pro tisk

Pronájem kvalitního lešení na stavby

28. březen 2011

Při stavbě domu je nezbytné si zajistit kvalitní lešení. Bez pořádného lešení se dům ani nedá postavit. Vzhledem k tomu, že nákup vlastního lešení by byl velmi drahou a možná i zbytečnou investicí, zejména při stavbě jednoho rodinného domu, je mnohem lepší variantou se poohlédnout po firmě, která nabízí pronájem lešení.

Pronájem kvalitního lešení na stavbyPronájem kvalitního lešení na stavby

Pronájem lešení již od 90 Kč/m2

Jednou ze společností, které zapůjčují lešení na stavby, stavební výtahy i další techniku a zařízení, které jsou na stavbě potřeba, je firma Nelostav s.r.o. Lešení je možné si pronajmout na měsíc i déle včetně dopravy lešení po Praze i okolí přímo na místo stavby. Cena lešení se pohybuje již od 90 Kč za m2 pohledové plochy lešení.

Výhodou zapůjčení lešení je to, že jakmile máme stavbu dokončenu a lešení již není potřeba, vrátíme jej a nemusíme řešit, co s ním. Kvalitní lešení výrazně usnadní práci na stavbě a je naprostou nezbytností například i při rekonstrukcích domů.

Bezpečné a stabilní lešení

Lešení od firmy Nelostav s.r.o. splňuje všechna bezpečnostní kritéria, je dostatečně široké a stabilní. Můžete si objednat dva typy lešení- lešení rámové a lešení trubkové.

Stavební výtahy

Kromě pronájmu stavebního lešení je možné si u společnosti Nelostav s.r.o. zapůjčit také stavební výtahy, které ještě více zjednoduší práce na stavbách. Lešení, pojízdné věže či stavební výtahy firmy Nelostav s.r.o. je dnes možné vidět na mnoha stavbách, což jen dokazuje kvalitu pronajímaných produktů a služeb.

Uvažujete-li o stavbě domu či rekonstrukci stávajícího bydlení, pak stojí za zamyšlení, zda se vyplatí investovat do nákupu nového lešení, nebo bude lepší si lešení či stavební výtahy pronajmout. Vzhledem k tomu, že cena lešení je poměrně výrazná, jistě nakonec uznáte, že bude lepší volbou pronájem lešení od společnosti Nelostav s.r.o.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

TZ: Komplexní stavební řešení od LINDAB STAVBY

Švédský mezinárodní koncern Lindab AB patří mezi přední světové výrobce stavebních komponentů z oceli, jejichž kombinací je schopen poskytnout kompletní řešení pro stavby nejrůznějšího druhu.

Úklid pozemku po dokončení stavby domu

Úklid pozemku po dokončení stavby domu

Po dokončení stavby rodinného domu svépomocí zjistíte, že vám na pozemku zbylo spousta materiálu, který je již nepoužitelný a bude jej potřeba zlikvidovat. Nejčastěji se jedná o různé zbytky dřevěných materiálů, ale také kabelů, kovového odpadu a dalších věcí, které se již nedají použít například př…


Základem stavby domu je zaměření pozemku: Geodetické práce provádí Geocentrum

Základem stavby domu je zaměření pozemku: Geodetické práce provádí Geocentrum

Stavba domu zahrnuje celou řadu prací. V samotném počátku, kdy si pořídíte stavební parcelu, na vás čeká zaměření pozemku. Na tuto činnost si vždy pozvěte odborníky na geodetické práce. Na Moravě tuto činnost poskytuje společnost GEOCENTRUM.

Pronájem skladovacích prostor a hal

Pronájem skladovacích prostor a hal

Skladování větších věcí v rodinném domu je dost nepraktické, zvláště tehdy, máte-li například přímo v rodinném domě provozovnu své firmy. Daleko pohodlnějším způsobem je pronájem skladovacích prostor.
Odkazy