verze pro tisk

Půjčovna stavebních strojů: Kvalitní technika, která se hodí při stavbě domu

18. září 2014

Chystáte-li stavět rodinný dům, chatu či chalupu, počítejte s tím, že se neobejdete bez stavební techniky. Jen těžko si představit, že například vykopání základů domu provedete pomocí lopaty a kolečka. To by vám zabralo spoustu času, nemluvě o námaze. Stavební stroje, které se hodí při výstavbě domu, jsou však velmi drahé a nevyplatí se je kupovat. To by vás vyšlo na stovky tisíc korun. Daleko efektivnějším způsobem je jejich pronájem.

Zdroj: terramet.czZdroj: terramet.cz

Pronájem techniky nabízí společnost Terramet. Půjčovna stavebních strojů je využívána nejen soukromými osobami, ale i mnoha významnými firmami, které nemají k dispozici vlastní techniku.

Bagry, hutnící technika a další stroje

Pronájem stavebních strojů je možné zajistit na den či dva, ale i na celé týdny. Záleží jen na vás, na jak dlouho je budete potřebovat. K pronajmutí jsou špičkové stroje JCB, ale i technika dalších značek. Terramet má k dispozici velký počet strojů nejrůznějšího zaměření – od klasických bagrů, přes hutnící techniku až po kompresory a elektrocentrály, které zajišťují přívod elektřiny na stavbě.

Prodej nových a použitých strojů

Terramet stavební techniku nejen pronajímá, ale také prodává. Kromě zcela nových strojů nabízí prostřednictvím svého bazaru také použitou techniku, která je však v plně funkčním stavu a je tak na nich spolehnutí.

Navštivte web nebo středisko společnosti Terramet

Více informací o možnosti pronájmu či nákupu stavebních strojů naleznete na webových stránkách společnosti Terramet.

Kromě toho se můžete obrátit také na jedno ze 7 středisek, která se nacházejí po celé České republice. Zde vám také poradí, jaká stavební technika pro vás bude nejvhodnější vzhledem k činnostem, jež s ní chcete vykonat.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Stroje a manipulační technika pro stavbu domů

Stroje a manipulační technika pro stavbu domů

Při výstavbě rodinného či bytového domu je jasné, že se firma či osoby, které tuto činnost provádějí, neobejdou bez těžké stavební a manipulační techniky. Jedině s její pomocí je možné vytvořit základy stavby a poté provést kompletní výstavbu objektu. Kde ale potřebné stavební stroje a manipulační t…

Chemická kotva a její využití při stavbě domů

Chemická kotva a její využití při stavbě domů

Na stavbách musejí pracovníci často řešit problém, jak k sobě co nejpevněji připevnit dva různé materiály. Pakliže má být spoj těchto materiálů skutečně kvalitní a dostatečně pevný tak, aby vydržel i velkou zátěž, musí se použít speciální materiály.jedním z nejčastěji využívaných je chemická kotva.


Ocel je důležitým materiálem při stavbě domu

Ocel je důležitým materiálem při stavbě domu

Při stavbě domu se jako jeden z hlavních materiálů již dlouhá léta používá ocel. Tento velmi odolný materiál se hodí jak při budování konstrukcí domu, tak i jako doplněk ve formě například různých plechů, výztuží a tyčí.

Jaké pracovní prostředky musíte mít při stavbě či rekonstrukci domu?

Jaké pracovní prostředky musíte mít při stavbě či rekonstrukci domu?

Před tím, než se pustíte do stavebních prací na domě, je třeba si uvědomit, že musíte mít k dispozici kvalitní pracovní prostředky. Ty vás ochrání před případným zraněním, ale i před ušpiněním. Jaké věci byste si měli připravit, než se pustíte do práce?
Odkazy