verze pro tisk

Rekonstrukce domu a pásová pila

23. říjen 2011

Rekonstrukce domu je poměrně dlouhodobá a nákladná záležitost. Většina lidí preferuje, objednat si firmu či zedníky, aby danou rekonstrukci nebo opravu provedli. Existují jedinci, kteří si chtějí své obydlí zrenovovat sami. V tom případě budou potřebovat vybavenou dílničku a nářadí. Své místo si určitě najde i pásová pila, která může šikovného kutilovi velmi usnadnit práci.

Rekonstrukce domu a pásová pilaRekonstrukce domu a pásová pila

V rodinném domku se najde určitě velké množství kovových prvků, které budou potřebovat renovaci či výměnu. Pokud si koupíte pásovou pilu, nebude nutné s každým řezem kovového materiálu vyhledávat odborníka. S řezáním kovů si velmi dobře poradíte sami. Žádným jiným strojem nelze udělat přesné a rovné řezy tvrdýcm materiálem.

Pásové pily, které jsou vhodné pro domácí využití, nabízí firma Pilous nebo Bomar. Výrobky firmy Bomar najdete skoro ve všech velkých průmyslových odvětví ale i v menších dílnách a podnicích. Také firma Pillous nabízí velké a rozměrné stroje, poloautomatické pily a pily ruční, přenosné.

Pokud se tedy rozhodnete pro koupi pásové pily, máte dvě možnosti. Z a prvé si můžete výrobek vybrat osobně v kamenném obchodě nebo z pohodlí vašeho domova přes webové stránky. Výhodou internetového obchodu je nižší cena, výhodou kamenného je možnost osobního prohlédnutí stroje.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Spolehlivá pásová pila Bomar

Spolehlivá pásová pila Bomar

Pásová pila Bomar nikdy nezklame. S ní jde práce s kovy od ruky, je rychlá a bezproblémová. Bomar také dlouho vydrží, neboť je při výrobě použito nejkvalitnějších a nejodolnějších materiálů, které se pro tyto stroje dají v dnešní době využít. Pro lepší výkon doporučujeme pilové pásy Starrett

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Rekonstrukce bytu krok za krokem

Blíží se chvíle, kdy už konečně přistoupíte k rekonstrukci vašeho bytu? Pak vás možná bude zajímat, jak celá akce probíhá, pokud si na tuto činnost pozvete odbornou firmu.


Rekonstrukce ploché střechy: Hlavní roli hraje kvalita hydroizolace

Rekonstrukce ploché střechy: Hlavní roli hraje kvalita hydroizolace

Panelové domy, ale také některé rodinné domy a komerční budovy, mají namísto klasických šikmých střech ploché. Ty jsou poměrně specifické. Při jejich realizaci a rekonstrukci je tak třeba tato specifika brát v potaz.

Zednické práce při rekonstrukcích domů a bytů

Zednické práce při rekonstrukcích domů a bytů

Rekonstrukce bytového jádra, případně pak třeba také koupelny, toalety či dalších místností v domácnosti, je velmi náročnou záležitostí. Při rekonstrukci bytu nebo rodinného domu bude zcela nepochybně potřeba provést také zednické práce.
Odkazy