verze pro tisk

Skleněné schody do domu? Řešení pro luxusní nemovitosti

31. květen 2013

Luxusní rodinné domy a vily se snaží jejich majitelé zařídit podle nejnovějších trendů. Na mysli tím nemám jenom nábytek, ale i další vybavení. Velmi efektním řešením jsou skleněná schodiště.

foto: palazzio.czfoto: palazzio.cz

Sklo si získává v rodinných domech stále větší oblibu

Luxusní schody ze skla jsou výbornou alternativou ke klasickému dřevěnému schodišti. Už na první pohled působí elegantním a svěžím dojmem.

Sklo je obecně v posledních letech materiálem, který se při realizacích interiérů rodinných domů využívá v hojném množství. Avšak skleněné schody jsou přeci jen něčím zcela výjimečným.

Schody ze skla jsou vysoce odolné

Ptáte se, jak vlastně skleněná schodiště mohou být vůbec použitelná.

Sklo je sice křehkým materiálem, ovšem dnes se používá speciální tvrzené sklo, pevné bílé sklo s obsahem železa a dalšími prvky, díky čemuž i sklo dokáže být velmi odolným materiálem.

Skleněná schodiště pomáhají k lepšímu prosvícení prostoru

Skleněná schodiště mají nejen krásný vzhled, ale jsou zároveň i velmi praktická. Díky nim totiž v halách domu nevznikají žádná temná místa, skrz průsvitný materiál se světlo z lamp a lustrů krásně rozprostře i do míst pod schodištěm a do zákoutí. Schody ze skla tak přispívají k celkovému prosvětlení prostoru.

Realizace skleněných schodiš

Celoskleněná luxusní schodiště v tuzemsku realizuje společnost Bavalone s.r.o. Ta je výhradním dovozcem schodiš rakouské značky Siller. Jde o špičkově provedená schodiště, která se hodí do luxusních sídel. Jejich cena je samozřejmě odpovídající náročnosti realizace, prodávají se od 500 tisíc korun výše.

Společnost Bavalone s.r.o. realizuje klasické přímé schody, ale také skleněná schodiště točitého tvaru. Samotná realizace skleněného schodiště je v porovnání s klasickými dřevěnými schody daleko náročnější.

O produktech společnosti Bavalone s.r.o. se dozvíte více na webu palazzio.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Správa nemovitostí pro moderní domy

Správa nemovitostí pro moderní domy

Nᚠdomov je oázou klidu, kde si můžeme užít pohodu. Bydlení si proto vybíráme tak, aby nám maximálně vyhovovalo. Každou nemovitost, kterou si koupíte je však nutné také řádně spravovat. Správa nemovitostí nebývá ničím koníčkem, ale nutnou aktivitou.

Facility management - moderní správa nemovitostí

Facility management - moderní správa nemovitostí

Majitelé bytových domů musí zajišovat mnoho věcí, aby nájemníkům poskytli kvalitní zázemí pro bydlení. Správu nemovitostí provádí společnost R3 Group, která je specialistou na moderní facility management.


Veřejné dražby nemovitostí a jejich výhody

Veřejné dražby nemovitostí a jejich výhody

Zakoupit novou nemovitost už není nutné jen přes realitní kanceláře. U nich jsou často nemovitosti cenově nadhodnocené, což v důsledku vede k tomu, že zájemce za dům, byt či jinou nemovitost zaplatí zbytečně vysokou sumu peněz. Existuje však i jiný způsob, který je pro zájemce o koupi nemovitosti mn…

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

Zájemci o luxusní bydlení si nyní mohou vybírat z poměrně rozmanité nabídky. Jen na území Hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí totiž vznikají novostavby a developerské projekty velmi čile.
Odkazy