verze pro tisk

Stavbu a rekonstrukci střechy se vyplatí nechat si provést na klíč

28. červen 2016

Klíčovou roli ve kvalitě bydlení v rodinných domech hraje to, v jakém jsou jsou jejich střechy. Pokud je konstrukce střechy vašeho domu ve špatném stavu, případně má jiné závažné nedostatky, je potřeba věc urychleně řešit. Může se snadno stát, že přijde větší vítr či silný déšť a pak hrozí zborcení celé konstrukce, případně minimálně zatékání dovnitř objektu. Stavbu a rekonstrukci střechy byste vždy měli přenechat na odbornících. Ideální je, pokud vám ji provedou takzvaně na klíč.

Zdroj: strechy-novak.czZdroj: strechy-novak.cz

Hlavní přednosti výstavby na klíč

Stavba a rekonstrukce střechy na klíč má své přednosti. Především jde o to, že nemusíte na každou činnost, která je s celou akcí spojená, hledat vždy novou firmu. Společnost, která se zaručí provést zakázku na klíč, vám garantuje, že všechny činnosti obstará sama, případně přes své nasmlouvané firmy (subdodavatele). Vy tak podepisujete pouze jedinou smlouvu a firma, s níž ji podepíšete, ručí za celkový výsledek a finální předání díla.

Jak probíhá spolupráce s firmou, která vám dělá zakázku na klíč?

Oprava střechy na klíč probíhá zhruba tak, že vám firma nejprve nastíní cenovou kalkulaci. Poté, co cenu odsouhlasíte, zpracuje celý projekt a představí vám jej, a to ideálně v trojrozměrné prezentaci. Teprve po vašem odsouhlasení dochází k samotné výstavbě, respektive rekonstrukci.

Přesně takto postupuje firma Novák - Střechy Praha. Jedná se o zkušenou stavební firmu, která provádí stavby a rekonstrukce střech po celé České republice. Zajišťuje nejen výstavbu krovů a konstrukcí, ale i montáž střešních krytin a doplňků, jakými jsou okapy apod. Využívá přitom moderních materiálů, které se běžně aplikují ve stavebnictví po celém světě.

Firma ročně zrealizuje kolem 300 nových střech, díky čemuž se řadí mezi největší ve střední Evropě. Kromě rodinných domů staví rovněž střechy pro činžáky, v nichž vznikají luxusní byty.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak probíhá stavba střechy na klíč krok za krokem?

Jak probíhá stavba střechy na klíč krok za krokem?

Zjistili jste, že je nezbytně nutná oprava střechy vašeho domu a nemáte představu o tom, jak případná stavba nové vůbec probíhá? Nejjednodušší je nechat si ji zrealizovat na klíč.

Proč nechat rekonstrukci bytového jádra na odborné firmě?

Proč nechat rekonstrukci bytového jádra na odborné firmě?

Rozsáhlejší rekonstrukce bytu zpravidla začíná odstraněním umakartového bytového jádra, které nevyhovuje současným nárokům, a to jak funkčně, tak i dekorativně. Rekonstrukce se nese v duchu výměny rozvodů a odpadů, změny dispozic a pořízení nového vybavení. Konkrétní stavební práce podléhají technic…


Montované dřevostavby na klíč: 5 hlavních důvodů, proč se do nich vyplatí investovat

Montované dřevostavby na klíč: 5 hlavních důvodů, proč se do nich vyplatí investovat

V posledních letech se v tuzemském stavebnictví objevil nový trend. Stále více lidí má zájem o koupi takzvaných dřevostaveb. Dá se přitom předpokládat, že nejde jen o „módní“ záležitost. Jde totiž o nízkoenergetické domy, které splňují veškeré současné standardy. Jako budoucí majitelé však na nich o…

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Kompletní zastřešení domu na klíč vyjde mnohdy levněji

Při rekonstrukci střechy, případně stavby zcela nového zastřešení domu, budete jistě počítat každou korunu. Mnozí majitelé nemovitostí mají pocit, že realizace střechy na klíč je poměrně drahá a je lepší si na jednotlivé práce najmout vždy novou firmu. Opak je však většinou pravdou.
Odkazy