verze pro tisk

Stroje a manipulační technika pro stavbu domů

16. duben 2013

Při výstavbě rodinného či bytového domu je jasné, že se firma či osoby, které tuto činnost provádějí, neobejdou bez těžké stavební a manipulační techniky. Jedině s její pomocí je možné vytvořit základy stavby a poté provést kompletní výstavbu objektu. Kde ale potřebné stavební stroje a manipulační techniku získat? Pomoci vám může nabídka společnosti Terramet.

foto: terramet.czfoto: terramet.cz

Prodej stavebních strojů

Firma Terramet nabízí stavební, manipulační a také hutnící techniku, tedy prakticky vše, co je potřeba k tomu, aby výstavba nemovitosti mohla úspěšně probíhat. I prostřednictvím svých webových stránek nabízí stroje a zařízení k prodeji. Je však jasné, že zejména malé firmy a soukromé osoby si nemohou dovolit nákup nových stavebních strojů, které jsou vzhledem ke svojí specifičnosti poměrně drahé.

Půjčovna stavební a manipulační techniky

Navíc je pak otázkou jejich dalších využití ve chvíli, kdy je stavba hotova. Pro firmy a soukromé osoby tak společnost Terramet připravila také půjčovnu stavební techniky, v níž si lze jednotlivé stroje na krátký i delší čas jednoduše zapůjčit. Díky pouhému zapůjčení stavební a manipulační techniky tak stavba nevyjde zbytečně draho.

Bazar použitých strojů

Společnost Terramet dále poskytuje také prostor pro bazar stavebních strojů a techniky. V něm si tak můžete najít již použité stroje a zařízení, jejichž nákup vyjde o poznání levněji nežli zcela nové a nepoužité stroje. Veškerá technika z bazaru je stále kvalitní a plně použitelná.

A co vše společnost Terramet nabízí? K prodeji či pronájmu nabízí klasické stavební stroje, hutní techniku, ale také kupříkladu elektrocentrály, jež se dají využít při práci tehdy, když není na pozemku vybudovaná síť elektřiny a je potřeba ji vyrábět a dodávat externím způsobem.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčovna stavebních strojů: Kvalitní technika, která se hodí při stavbě domu

Půjčovna stavebních strojů: Kvalitní technika, která se hodí při stavbě domu

Chystáte-li stavět rodinný dům, chatu či chalupu, počítejte s tím, že se neobejdete bez stavební techniky. Jen těžko si představit, že například vykopání základů domu provedete pomocí lopaty a kolečka. To by vám zabralo spoustu času, nemluvě o námaze. Stavební stroje, které se hodí při výstavbě domu…

Stavbu a rekonstrukci střechy se vyplatí nechat si provést na klíč

Stavbu a rekonstrukci střechy se vyplatí nechat si provést na klíč

Klíčovou roli ve kvalitě bydlení v rodinných domech hraje to, v jakém jsou jsou jejich střechy. Pokud je konstrukce střechy vašeho domu ve špatném stavu, případně má jiné závažné nedostatky, je potřeba věc urychleně řešit. Může se snadno stát, že přijde větší vítr či silný déšť a pak hrozí zborcení …


Čerpací technika pro zahrady, zemědělství i hasiče

Čerpací technika pro zahrady, zemědělství i hasiče

Čerpadla nejsou určena jen pro domácí bazény a využití na zahradách. Větší čerpadla se silnějším výkonem jsou využívána také v průmyslových odvětvích. Silná čerpadla jsou využívána hasičskými sbory.

Rekonstrukce domu a pásová pila

Rekonstrukce domu a pásová pila

Rekonstrukce domu je poměrně dlouhodobá a nákladná záležitost. Většina lidí preferuje si objednat firmu či zedníky, aby danou rekonstrukci či opravu provedli. Existují však jedinci, kteří si chtějí své obydlí zrenovovat sami. V tom případě budou potřebovat vybavenou dílničku a nářadí. Své místo si u…
Odkazy