verze pro tisk

Úklid pozemku po dokončení stavby domu

6. listopad 2012

Po dokončení stavby rodinného domu svépomocí zjistíte, že vám na pozemku zbylo spousta materiálu, který je již nepoužitelný a bude jej potřeba zlikvidovat. Nejčastěji se jedná o různé zbytky dřevěných materiálů, ale také kabelů, kovového odpadu a dalších věcí, které se již nedají použít například při zařizování interiéru domácnosti. Co ale dělat s takovýmto odpadem a jak se ho co nejrychleji zbavit? Pakliže jej je opravdu hodně a nechcete, aby vám dělal nepořádek na zahradě, ve sklepě domu či v kůlně na pozemku, zajistěte si firmu, která provede jeho vyklizení a odvoz do příslušného sběrného dvora nebo na skládku.

foto: supervyklizeni.czfoto: supervyklizeni.cz

Vyklízecí práce pro Brno, Prahu i ostatní části ČR

Společnost supervyklizeni.cz vám může být nápomocna v případě, že potřebujete provést vyklizení zahrady a domu poté, co skončily práce na jeho rekonstrukci či stavbě. Firma provádí nejen vyklízení zahrad či sklepů, pozvat si ji můžete také na kompletní vyklízení nemovitostí. Působí v rámci celé České republiky - viz vyklízení nemovitostí Praha, vyklízení bytů Brno. Díky službám této firmy bude váš dům i okolní pozemek během několika chvil důkladně čistý, zbavený všech materiálů a odpadů, které se během stavby domu nashromáždily. Zatímco firma bude provádět vyklízení pozemku, vy se budete moci v klidu pustit do potřebného zařizování interiéru domu, stěhování a umísťování nábytku. Mnohem dříve tak bude váš dům kompletně připraven k užívání.

Další služby supervyklizeni.cz

Supervyklizeni.cz je společností, která zajišťuje vyklízecí práce všeho druhu. Její služby můžete využít i v případě, že potřebujete provést vyklizení sklepů a půd, problémem není ani likvidace nábytku, který již v domácnosti nepotřebujete a zbytečně by vám zde zabíral místo.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Základem stavby domu je zaměření pozemku: Geodetické práce provádí Geocentrum

Základem stavby domu je zaměření pozemku: Geodetické práce provádí Geocentrum

Stavba domu zahrnuje celou řadu prací. V samotném počátku, kdy si pořídíte stavební parcelu, na vás čeká zaměření pozemku. Na tuto činnost si vždy pozvěte odborníky na geodetické práce. Na Moravě tuto činnost poskytuje společnost GEOCENTRUM.

Na úklid domu si raději pozvěte profesionální úklidovou firmu

Na úklid domu si raději pozvěte profesionální úklidovou firmu

Namísto zdlouhavého a vyčerpávajícího uklízení domácnosti je mnohem lepší a jednodušší si objednat služby úklidové firmy, která provádí vše, co s úklidem souvisí.


Centrální vysavače: Jednoduchý a pohodlný úklid domu

Centrální vysavače: Jednoduchý a pohodlný úklid domu

Při úklidu většího bytu nebo rodinného domu je mnohem efektivnější nechat si vybudovat centrální vysávání. Namísto klasického vysavače, se kterým je obtížnější manipulace a ve větších prostorech je potřeba neustále měnit vaky na prach apod., použijeme centrální vysavač, jehož dosah může být po celém…

Úklid domu pomocí chytrého vysavače Kobold

Úklid domu pomocí chytrého vysavače Kobold

V žádné domácnosti by neměl chybět vysavač. Bez vysavače se na podlahách hromadí prach a špína a život v domě pak v takovémto nepořádku není pro nikoho příjemný. Zvlášť pro lidi, kteří trpí na alergii z prachových a pylových částic, je dobré si pořídit opravdu kvalitní vysavač, který bude pracovat s…
Odkazy