verze pro tisk

V domácnosti je dobré mít po ruce nářadí na drobné opravy

28. říjen 2011

Při stavbě domu, jeho rekonstrukci i při běžných opravách, kdy se v domě něco porouchá, je dobré mít po ruce kvalitní nářadí. Ne každý majitel domu je sice od přírody technicky zdatný, nicméně pokud se provádí například drobné opravy či úpravy na domě, není hned nutné volat odborníky, stačí vzít do ruky správné nářadí, ať už se jedná o kleště, šroubovák či jiné, a udělat si práci sám.

V domácnosti je dobré mít po ruce nářadí na drobné opravyV domácnosti je dobré mít po ruce nářadí na drobné opravy

Nekupujme levné nekvalitní nářadí

Jak bylo však již nenápadně zmíněno, k práci je potřeba mít vždy opravdu pořádné nářadí, ne nějaké levné čínské napodobeniny, které se při druhém použití rozpadnou. Jak ostatně platí o všech výrobcích, které si kupujeme: vždy je lepší si pořídit kvalitu za vyšší cenu než šunt za pár korun, který za pár týdnů vyhodíme do popelnice a půjdeme zboží koupit znovu, čímž se nám celková investice značně navýší.

Co by nemělo chybět v kůlně u domu

Pro provoz domu však nestačí mít jen klasické ruční nářadí, v kůlně by pro všechny případy neměly chybět například sekačka na trávu a další zahradní technika, vrtačky, kompresory, případně pak třeba svářecí technika. V případě, že máme vše po ruce a nejsme úplná nemehla, můžeme si pak doma při jakémkoliv problému poradit zcela sami bez nutnosti volat opraváři či servisní techniky.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

richard

středa, 8. červenec 2015
10:51

Jo, souhlasím, že se hodí. Já nedávno bral štípačku na dřevo na zahradu - tady tu http://www.tomek-naradi.cz/stipacky-na-drevo/c-1172/ a byl jsem velmi spokojený s pomocníkem. Jde to teď jak po másle.


posted by: richard [Odpovědět]

ondra

středa, 23. březen 2016
09:55

Trávu u nás sekám já, takže letos pořídíme nového pomocníka ( http://www.uni-naradi.cz/ ) a určitě bude s pojezdem, abych mi to šlo od ruky a nebyla to taková fuška.


posted by: ondra [Odpovědět]

Čtěte také...

Nářadí pro práce v domě i na zahradě

Nářadí pro práce v domě i na zahradě

Při mnoha pracích na domě či na zahradě je potřeba mít po ruce nářadí. V garáži či v kůlně u domu by rozhodně nemělo chybět mikro nářadí ani klasické ruční nářadí. Kutilové, kteří si veškeré práce na domě chtějí dělat sami, dobře vědí, že bez nářadí se zkrátka neobejdou. Eshop tooltip-naradi.cz pr…

Vrtačky, brusky a další nářadí, které se nám hodí do domácí dílny

Vrtačky, brusky a další nářadí, které se nám hodí do domácí dílny

Nejen v profesionálních dílnách, ale i v běžné domácnosti se čas od času hodí akumulátorové či elektrické nářadí, které poslouží při různých drobných i větších opravách či při rekonstrukci a stavbě domu.


TZ: Domácí kutilské práce dělají muži pouze v 65% domácností

Domácí kutilské práce, jako je například přivrtání poličky, pověšení obrazu či vyměnění žárovky, v českých domácnostech dělají většinou muži, tvrdí to 65 % dotazovaných v průzkumu společnosti Hornbach, který realizovala agentura Data Collect. Téměř pětina dotazovaných při tom přiznává, že muž tuto p…

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

Při pořizování nového nábytku do domácnosti rozhodně nesmíme zapomenout také na úložný prostor, kam budeme odkládat naše oblečení. Ideální jsou k tomu zejména šatní skříně.
Odkazy