verze pro tisk

Tepelná čerpadla od Klima Rapid

30. červen 2011

Majitelé nemovitostí v poslední době vyhledávají různá řešení, která jim pomohou snížit neustále se zvyšující náklady na provoz domácnosti. Vzhledem k tomu, že ceny energií se každým rokem zvedají, jsou výdaje za energie stále nákladnější.

foto: klimarapid.czfoto: klimarapid.cz

Levný způsob vytápění a ohřevu vody

Ke snižování výdajů za energie mohou přispět mnohé moderní produkty, například tepelná čerpadla, pomocí nichž můžeme levně vytápět dům, chatu či chalupu. Slouží také k ohřevu vody v bazénu apod.

Teplo je získáváno z přírodních zdrojů

Tepelná čerpadla fungují na poměrně jednoduchém principu, kdy odebírají teplo z přírodních zdrojů a toto teplo je následně použito k ohřevu vody a jejímu rozvodu do radiátorů či třeba do podlahového vytápění. Existuje několik druhů tepelných čerpadel - tepelná čerpadla vzduch-voda, tepelná čerpadla vzduch-vzduch, země-voda a voda- voda. U tepelných čerpadel voda-voda je teplo získáno z vody na našem pozemku ( ze study atd.), další typy pak teplo odebírají ze země ( pomocí kolektorů) či přímo z vnějšího vzduchu.

Rychlá návratnost investice

Tepelná čerpadla dokáží ušetřit nemalé peníze. Nejedná se sice o levnou záležitost, nicméně návratnost investice do těchto produktů je jen kolem 3- 5 let. Životnost tepelných čerpadel je přitom stanovena na mnohem delší dobu. Sázka na tepelná čerpadla je tak rozhodně dobrou volbou.

Prodejce tepelných čerpadel

Společnost Klima Rapid nabízí tepelná čerpadla Daikin či také tepelná čerpadla Sanyo. Jedná se o velmi kvalitní tepelná čerpadla, která jsou vhodná pro všechny typy rodinných domů. Pokud máte zájem dozvědět se více informací o těchto produktech, pak navštivte webové stránky klimarapid.cz, nebo využijte zelenou linku 800 100 343. Zboží si také můžete zakoupit online na webu obchod.klimarapid.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenu

Tepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenu

Tepelná čerpadla v současné době bodují. Patří k velmi ekologickým zdrojům vytápění. Teplo získávají z přírody, tudíž životní prostředí neznečišťují. A navíc je jejich provoz velmi ekonomický. Stavíte dům a uvažujete nad pořízením tepelného čerpadla, ale nevíte, kterou značku volit? Navštivte společ…

Tepelná čerpadla od společnosti Arktis

Tepelná čerpadla od společnosti Arktis

Při výběru tepelných čerpadel je velmi důležité si uvědomit, nač budeme tepelná čerpadla využívat. Dle toho si vybereme takové tepelné čerpadlo, které bude mít odpovídající výkon.


Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Při dnešních cenách energie, které jsou rok od roku vyšší, je ekonomické vytápění jedním ze základních požadavků ze strany majitelů nemovitostí. Využitím ekonomického vytápění domů je možné docílit radikálního snížení nákladů na vytápění a zároveň snížit závislost na monopolních dodavatelích energ…

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Produkty, jakými jsou tepelná čerpadla, jdou dnes doslova na dračku. A to zcela oprávněně. Nejenže tepelná čerpadla mají tu vlastnost, že dokáží zcela nahradit zastaralé kotle na vytápění či jiné produkty sloužící k ohřevu vody a vytápění domů, ale jsou velmi šetrná k životnímu prostředí, protože vy…
Odkazy