verze pro tisk

Tepelná čerpadla od společnosti Arktis

21. listopad 2011

Při výběru tepelných čerpadel je velmi důležité si uvědomit, nač budeme tepelná čerpadla využívat. Dle toho si vybereme takové tepelné čerpadlo, které bude mít odpovídající výkon.

foto: arktis-tepelna-cerpadla.czfoto: arktis-tepelna-cerpadla.cz

Tepelná čerpadla vybírejme na základě jejich výkonu

Tepelná čerpadla menších velikostí a nižších výkonů jsou vyráběna spíše jako podpůrné vytápěcí systémy. Lze je tak využít například pro ohřívání užitkové vody. Pokud máme v domě například bazén, můžeme vodu, kterou do bazénu potřebujeme, ohřívat právě na základě použití tepelného čerpadla.

Tepelná čerpadla o vyšších výkonech jsou již schopna být hlavním prostředkem pro celkové vytápění domu. Napojením na podlahové vytápění či radiátory docílíme toho, že všechny místnosti v domácnosti budou vytápěny levně a zároveň i dostatečně účinně.

Tepelná čerpadla od firmy Arktis

Společnost Arktis nabízí zákazníkům kvalitní tepelná čerpadla od společnosti Fujitsu. Na trhu funguje již od počátku devadesátých let minulého století, kdy byl prodej těchto zařízení novinkou. Dnes se tepelná čerpadla začínají využít ve velkém, prakticky každá moderní stavba, která se považuje za nízkoenergetickou, by měla s tepelnými čerpadly počítat.

Kompletní dodávky na klíč, záruční i pozáruční servis

Firma Arktis zastupuje v České republice společnost Fujitsu. Tepelná čerpadla Fujitsu jsou moderními zařízeními, která se hodí pro vytápění domů i ohřevy užitkové vody. Zajišťují velmi ekonomický způsob vytápění s tím, že náklady na tuto činnost jsou naprosto minimální. Výhodou použití tepelných čerpadel Fujitsu je také jejich snadné ovládání a jednoduchá údržba. Společnost Arktis provádí nejen kompletní dodávky na klíč, samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis těchto zařízení. V případě, že nemáte přesnou představu o tom, jak tepelná čerpadla fungují, je možné si se zástupci společnosti domluvit předvedení tepelného čerpadla přímo v praxi.

Tepelná čerpadla mají velkou budoucnost stále před sebou

Do budoucna se počítá s tím, že tepelná čerpadla budou mít zastoupení ve většině staveb, a to jak rodinných domech, tak i ve veřejných budovách, školách či na úřadech. Používáním tepelného čerpadla se totiž nejen výrazně snižuje spotřeba energií, ale dochází zároveň ke snižování vypouštění škodlivých látek do ovzduší.

Reklamní sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tepelná čerpadla od Klima Rapid

Tepelná čerpadla od Klima Rapid

Ke snižování výdajů za energie mohou přispět mnohé moderní produkty, například tepelná čerpadla, pomocí nichž můžeme levně vytápět dům, chatu či chalupu. Slouží také k ohřevu vody v bazénu apod.

Tepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenu

Tepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenu

Tepelná čerpadla v současné době bodují. Patří k velmi ekologickým zdrojům vytápění. Teplo získávají z přírody, tudíž životní prostředí neznečišťují. A navíc je jejich provoz velmi ekonomický. Stavíte dům a uvažujete nad pořízením tepelného čerpadla, ale nevíte, kterou značku volit? Navštivte společ…


Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Při dnešních cenách energie, které jsou rok od roku vyšší, je ekonomické vytápění jedním ze základních požadavků ze strany majitelů nemovitostí. Využitím ekonomického vytápění domů je možné docílit radikálního snížení nákladů na vytápění a zároveň snížit závislost na monopolních dodavatelích energ…

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Produkty, jakými jsou tepelná čerpadla, jdou dnes doslova na dračku. A to zcela oprávněně. Nejenže tepelná čerpadla mají tu vlastnost, že dokáží zcela nahradit zastaralé kotle na vytápění či jiné produkty sloužící k ohřevu vody a vytápění domů, ale jsou velmi šetrná k životnímu prostředí, protože vy…
Odkazy