verze pro tisk

Tepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenu

18. březen 2011

Tepelná čerpadla v současné době bodují. Patří k velmi ekologickým zdrojům vytápění. Teplo získávají z přírody, tudíž životní prostředí neznečišťují. A navíc je jejich provoz velmi ekonomický. Stavíte dům a uvažujete nad pořízením tepelného čerpadla, ale nevíte, kterou značku volit? Navštivte společnost Klima Rapid, a vyberte si z široké nabídky.

Tepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenuTepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenu

Tepelná čerpadla od firmy Klima Rapid

Společnost Klima Rapid dodává tepelná čerpadla včetně montáží a servisu již 17 let. Samozřejmostí je kvalitní záruční i pozáruční servis včetně kontrol a revizí. V široké nabídce, kterou naleznete i na webových stránkách , si vyberete tepelná čerpadla značek Panasonic, Daikin, Sanyo a Midea.

Uvedená tepelná čerpadla se liší zejména systémem, na kterém fungují. Nebo-li odkud získávají potřebnou energii. Například značka Midea nabízí tepelná čerpadla vzduch-vzduch , která získané teplo rozvádí pomocí ventilačních jednotek po bytě. Tento typ čerpadla může být v létě použit jako klimatizace.

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Tepelná čerpadla Panasonic pracují na systému vzduch-voda. Znamená to, že tepelná čerpadla vzduch-voda získávají teplo z okolního vzduchu, a to pak ve formě vody ohřívá náš dům. Může být použito jak k topení, tak ohřevu vody.

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea nyní se slevou

Uvažujete-li nad pořízením tepelného čerpadla, ale odrazuje vás cena? Potřebujete nutné finance pro zvelebování bydlení? Teď můžete mít čerpadlo i bez nutnosti vybrat veškeré úspory. Tepelná čerpadla Panasonic Aquaera totiž v současné době pořídíte se slevou 25%! Ani o kvalitu tepelného čerpadla Panasonic Aquaera se nemusíte obávat. Společnost na ně poskytuje záruku pěti let.

Klima Rapid dodává i klimatizace

Mimo tepelná čerpadla společnost také nabízí kompletní dodávku a servis klimatizací. Jedná se jak o velké, centrální klimatizace, kancelářské a bytové klimatizace, nebo okenní či mobilní klimatizace. Samozřejmostí je dodávka veškerého potřebného příslušenství.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Mobilní klimatizace

pondělí, 23. květen 2011
13:37

Mobilní klimatizace najdete v online katalogu http://mobilni-klimatizace.ic.cz


posted by: Mobilní klimatizace [Odpovědět]

Čtěte také...

Tepelná čerpadla od Klima Rapid

Tepelná čerpadla od Klima Rapid

Ke snižování výdajů za energie mohou přispět mnohé moderní produkty, například tepelná čerpadla, pomocí nichž můžeme levně vytápět dům, chatu či chalupu. Slouží také k ohřevu vody v bazénu apod.

Tepelná čerpadla od společnosti Arktis

Tepelná čerpadla od společnosti Arktis

Při výběru tepelných čerpadel je velmi důležité si uvědomit, nač budeme tepelná čerpadla využívat. Dle toho si vybereme takové tepelné čerpadlo, které bude mít odpovídající výkon.


Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Při dnešních cenách energie, které jsou rok od roku vyšší, je ekonomické vytápění jedním ze základních požadavků ze strany majitelů nemovitostí. Využitím ekonomického vytápění domů je možné docílit radikálního snížení nákladů na vytápění a zároveň snížit závislost na monopolních dodavatelích energ…

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Produkty, jakými jsou tepelná čerpadla, jdou dnes doslova na dračku. A to zcela oprávněně. Nejenže tepelná čerpadla mají tu vlastnost, že dokáží zcela nahradit zastaralé kotle na vytápění či jiné produkty sloužící k ohřevu vody a vytápění domů, ale jsou velmi šetrná k životnímu prostředí, protože vy…
Odkazy