verze pro tisk

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

9. únor 2011

Produkty, jakými jsou tepelná čerpadla, jdou dnes doslova na dračku. A to zcela oprávněně. Nejenže tepelná čerpadla mají tu vlastnost, že dokáží zcela nahradit zastaralé kotle na vytápění či jiné produkty sloužící k ohřevu vody a vytápění domů, ale jsou velmi šetrná k životnímu prostředí, protože využívají jako zdroj energie přírodní obnovitelné zdroje.

Tepelná čerpadla Stiebel EltronTepelná čerpadla Stiebel Eltron

Levný zdroj energie z okolí

V závislosti na typu tepelná čerpadla získávají zdroj energie z vody, vzduchu či země. Stačí tak, abyste měli před svým domem vodní plochu či zahradu a můžete z nich získat energii, která Vám vytopí celý objekt. Navíc se také v případě nedostatku vodní plochy či země dají využít hloubkové vrty, které tak tuto nedostatečnou plochu pro zisk dostatečného množství energie nahradí.

Velmi žádanými tepelnými čerpadly jsou značky Stiebel Eltron. Během desítek let tak vyrobila mnoho řad tepelných čerpadel, která do dnešní doby dovedla téměř k dokonalosti. Tato tepelná čerpadla se vyznačují velmi vysokým výkonem a spolehlivostí a úspora energie je tak zaručena.

Komereční sdělení

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Nikola

úterý, 30. říjen 2012
16:49

Máte někdo zkušenosti s tímto výrobcem? http://www.tepelna-cerpadla-spirala.cz/ Jsou ty zkušenosti pozitivní?


posted by: Nikola [Odpovědět]

Čtěte také...

Tepelná čerpadla od Klima Rapid

Tepelná čerpadla od Klima Rapid

Ke snižování výdajů za energie mohou přispět mnohé moderní produkty, například tepelná čerpadla, pomocí nichž můžeme levně vytápět dům, chatu či chalupu. Slouží také k ohřevu vody v bazénu apod.

Tepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenu

Tepelná čerpadla PANASONIC za výhodnou cenu

Tepelná čerpadla v současné době bodují. Patří k velmi ekologickým zdrojům vytápění. Teplo získávají z přírody, tudíž životní prostředí neznečišťují. A navíc je jejich provoz velmi ekonomický. Stavíte dům a uvažujete nad pořízením tepelného čerpadla, ale nevíte, kterou značku volit? Navštivte společ…


Tepelná čerpadla od společnosti Arktis

Tepelná čerpadla od společnosti Arktis

Při výběru tepelných čerpadel je velmi důležité si uvědomit, nač budeme tepelná čerpadla využívat. Dle toho si vybereme takové tepelné čerpadlo, které bude mít odpovídající výkon.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Při dnešních cenách energie, které jsou rok od roku vyšší, je ekonomické vytápění jedním ze základních požadavků ze strany majitelů nemovitostí. Využitím ekonomického vytápění domů je možné docílit radikálního snížení nákladů na vytápění a zároveň snížit závislost na monopolních dodavatelích energ…
Odkazy