verze pro tisk

Tepelná čerpadla Vaillant umožňují získat až 75% energií na vytápění domu zdarma

15. září 2014

Vytápění rodinného domu není levnou záležitostí. Zejména tehdy, pokud používáte zastaralé systémy, které jsou dostatečně účinné. V případě, že chcete výrazně snížit náklady na vytápění objektu, pořiďte si moderní tepelná čerpadla Vaillant. Ta dokáže získat až 75% energií zdarma z okolního vzduchu či ze země.

Zdroj: kvalitni-tepelna-cerpadla.czZdroj: kvalitni-tepelna-cerpadla.cz

Princip čerpadel Vaillant

Tepelná čerpadla Vaillant fungují na poměrně jednoduchém principu. V případě, že zvolíte tepelná čerpadla země – voda, je teplo získáváno ze země, a to pomocí zemního kolektoru nebo hlubinného vrtu. Tepelná čerpadla vzduch – voda pak odebírají teplo z venkovního vzduchu.

Účinnost čerpadel je udávána podle takzvaného topného výkonu (faktoru). Právě na tento údaj je potřeba hledět ve chvíli, kdy si zařízení pro vaši domácnost pořizujete. Značka Vaillant nabízí účinná tepelná čerpadla s vysokým topným faktorem, díky čemuž dokážou získat až oněch zmíněných 75% energií zcela zdarma.

Tradiční německá kvalita

Vaillant patří k tradičním výrobcům tepelných čerpadel pro domácnosti i komerční a průmyslové objekty. Vzhledem k tomu, že jsou produkty vyráběny v Německu, je zde daleko větší jistota, že vám nové tepelné čerpadlo dobře poslouží celé desítky let, aniž by došlo k jeho poškození.

Na tepelná čerpadla Vaillant je dnes běžně poskytována prodloužená záruční lhůta v délce 5 let. Na kompresory, které jsou jakýmsi srdcem celého zařízení, je pak záruka dokonce 10 let, a to bez poplatku. Systém čerpadel je nejen vysoce účinný, ale oceníte na něm také tichý chod a jeho spolehlivost.

Chcete-li se dozvědět více informací o tepelných čerpadlech Vaillant, která patří ve své třídě k vůbec nejúčinnějším produktům, pak navštivte webové stránky http://www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz/.

Komerční sdělení

-Pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tepelná čerpadla vzduch voda - zařízení pro vytápění domu

Tepelná čerpadla vzduch voda - zařízení pro vytápění domu

Náklady na provoz domácností letos rapidně vzrostly a porostou i v příštích letech. Je to způsobeno tím, že se neustále zvedají ceny plynu a elektřiny. Jen za plyn utratíme za letošní rok o více než dvacet procent více, než kolik jsme platili loni. Na vině je mnoho faktorů. Dobrým řešením, jak do bu…

Tepelná čerpadla: Výrazná úspora financí při vytápění domu

Tepelná čerpadla: Výrazná úspora financí při vytápění domu

Úspor při vytápění domu lze dosáhnout několika způsoby a jejich kombinací. V první řadě je potřeba dům, pokud je starší, řádně zrekonstruovat, což znamená mimo jiné vylepšit jeho tepelnou izolaci, vyměnit stará okna za nová a provést i další nezbytné práce. poté může přijít na řadu i změna způsobu v…


E-aukce energií: Možnost, jak získat dodávky plynu a elektřiny za nejvýhodnějších podmínek

E-aukce energií: Možnost, jak získat dodávky plynu a elektřiny za nejvýhodnějších podmínek

V poslední době se objevil nový fenomén v podobě aukce energií, která probíhá elektronickou formou. Zatím je převážně určena pro firmy a státní instituce, nicméně v budoucnu se počítá s tím, že elektrickou aukci energií budou moci využít i jednotlivé domácnosti.

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Produkty, jakými jsou tepelná čerpadla, jdou dnes doslova na dračku. A to zcela oprávněně. Nejenže tepelná čerpadla mají tu vlastnost, že dokáží zcela nahradit zastaralé kotle na vytápění či jiné produkty sloužící k ohřevu vody a vytápění domů, ale jsou velmi šetrná k životnímu prostředí, protože vy…
Odkazy