verze pro tisk

Čerpací technika pro zahrady, zemědělství i hasiče

25. červenec 2012

Čerpadla nejsou určena jen pro domácí bazény a využití na zahradách. Větší čerpadla se silnějším výkonem jsou využívána také v průmyslových odvětvích. Silná čerpadla jsou využívána hasičskými sbory.

Čerpací technika pro zahrady, zemědělství i hasičeČerpací technika pro zahrady, zemědělství i hasiče

Firma, jejíž stránky najdete na adrese k-h.cz je kompletním dodavatelem čerpadel pro soukromé, komerční i veřejné účely. V nabídce eshopu najdete jak ponorná čerpadla, tak i čerpací jímky nebo horizontální čerpadla.

Kalová čerpadla

Speciálním typem ponorných čerpadel jsou kalová čerpadla, která se podle typu využívají především k čerpání z jímek, septiků, žump a jiný znečištěných prostor. Jiný typ kalových čerpadel pak nachází uplatnění v čistírnách odpadních vod. Firma K+H čerpací technika nabízí kalová čerpadla pro tato využití.

Z ponorných čerpadel si lze na stránkách firmy vybrat od menších typů určených k vyčerpávání vody ze sklepů, studní nebo menších nádrží, určená jsou zejména pro soukromé účely a menší objemy vody, až po velká ponorná čerpadla určená především k zásobování krajiny vodou, vypouštění rybníků, nebo čerpání vody z řek a potoků. Jsou určeny pro velký objem vody a malou pracovní výšku.

Ceny čerpací techniky

Ceník čerpadel je na stránkách k-h.cz ke stažení v PDF formátu, stejně jako kompletní katalog čerpadel a čerpací techniky. Čerpadla je možno přímo na stránkách objednat nebo přejít do internetového obchodu koupitcerpadlo.cz. Firmu K+H čerpací technika najdete v Olomouci, kde je případně možno objednané zboží na skladě osobně vyzvednout. Jinak je objednané zboží zasíláno prostřednictvím dodavatele General parcel.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Stroje a manipulační technika pro stavbu domů

Stroje a manipulační technika pro stavbu domů

Při výstavbě rodinného či bytového domu je jasné, že se firma či osoby, které tuto činnost provádějí, neobejdou bez těžké stavební a manipulační techniky. Jedině s její pomocí je možné vytvořit základy stavby a poté provést kompletní výstavbu objektu. Kde ale potřebné stavební stroje a manipulační t…

Půjčovna stavebních strojů: Kvalitní technika, která se hodí při stavbě domu

Půjčovna stavebních strojů: Kvalitní technika, která se hodí při stavbě domu

Chystáte-li stavět rodinný dům, chatu či chalupu, počítejte s tím, že se neobejdete bez stavební techniky. Jen těžko si představit, že například vykopání základů domu provedete pomocí lopaty a kolečka. To by vám zabralo spoustu času, nemluvě o námaze. Stavební stroje, které se hodí při výstavbě domu…


Jak na vytvoření okrasné zahrady?

Jak na vytvoření okrasné zahrady?

Péče o zahradu před domem je časově náročnou záležitostí. Spousta z vás na to nemá čas. Pozemek pak zarůstá plevelem, množí se na něm škůdci a je tak už na první pohled spíše ostudou nežli chloubou. Realizace okrasné zahrady, na kterou budete náležitě pyšní, se dá urychlit tím, že si pozvete zahradn…

Nastává čas pro zazimování trávníku a zahrady: Jak na to?

Nastává čas pro zazimování trávníku a zahrady: Jak na to?

Říjen je měsícem, kdy už venkovní teploty atakují bod mrazu, zejména v nočních hodinách. Příroda se tak pomalu ukládá k „zimnímu spánku“. Před tím, než zima udeří naplno, je potřeba, abyste na ni připravili zahradu u svého domu.
Odkazy