verze pro tisk

Dětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domem

19. duben 2011

Veřejná dětská hřiště jsou často zanedbaná a hodně rodičů na ně svoje děti raději ani nechce pouštět z obavy, že se zde zraní. Naštěstí dnes již není problémem, pokud máte rodinný dům se zahradou, postavit dětem vlastní privátní skluzavky a dětská hřiště.

Dětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domemDětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domem

Výhody privátních dětských hřišť

Dětská hřiště na vlastní zahradě mají ohromné výhody. V první řadě jde o komfort, neboť děti si zde mohou hrát prakticky kdykoliv se jim zlíbí a kdy jim to rodiče povolí. Zároveň zde odpadá riziko nějakého zranění, neboť moderní privátní dětská hřiště a skluzavky jsou vyrobena za splnění nejpřísnějších kritérií, která jsou dána směrnicemi EU a ČR. Dětská hřiště na zahradu mají velmi jednoduchou montáž a jsou vyrobena tak, aby se mohla i postupem času inovovat a rodiče tak mohly svým dětem pořizovat nové doplňky.

Oblíbené druhy dětských hřišť

Mezi velmi oblíbené výrobky v tomto odvětví patří například dětská hřiště Jungle Gym či třeba skluzavky Monkeys. Tyto a další dětská hřiště je možné pořídit například v internetovém obchodě detska-hriste-skluzavky.cz. Značkové dětské skluzavky a dětská hřiště Jungle Gym jsou vyráběny v Evropě, což je v záplavě výrobků z asijských zemí docela příjemná změna.

Děti budou mít dostatek pohybu

Dětská hřiště jsou určena pro děti ve věku od 3 do 12 let. Díky dětskému hřišti budou mít Vaše ratolesti mnohem více pohybu, namísto neustálého sezení před monitorem počítače či před televizní obrazovkou tak budou mít pravidelný pohyb, čímž dojde k tomu, že budou mnohem více fyzicky vybaveni a bude tak zaručen jejich zdravý vývoj.

Materiál a doprava dětských hřišť

Dětská hřiště jsou vyráběna z impregnovaných dřevěných hranolů o síle 9x9 cm. Jejich sestavení je velice snadné, takže po dodání je rodiče mohou sami sestavit. Doprava dětských hřišť a skluzavek z internetového obchodu detska-hriste-skluzavky.cz nad 4.000 Kč je zcela zdarma. Na všechna dětská hřiště z tohoto obchodu se navíc vztahuje prodloužená pětiletá záruční lhůta.

Udělejte dětem radost a pořiďte jim na svoji zahradu dětské hřiště a skluzavky.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dětská hřiště na zahrady

Dětská hřiště na zahrady

Pokud má dům zahradu, je dobré ji maximálně využít. Dá se zde postavit například altán, bazén či například dětské hřiště, které potěší Vaše malé ratolesti.

Venkovní dlažba pro prostransví před domem

Venkovní dlažba pro prostransví před domem

Prostranství před domem je vhodné nějakým způsobem upravit. Kromě trávníku se dá využít také venkovní dlažba. Existuje přitom několik typů venkovní dlažby, které se liší vzhledem i materiály, z nichž jsou vyrobeny.


Pořiďme dětem na zahradu dětské hřiště

Pořiďme dětem na zahradu dětské hřiště

U většího domu, který má i prostornou zahradu, si můžeme dopřát nejen luxus, ale také různá potěšení. Zatímco rodiče si ve volném čase rádi posedí u sklenky vína na zahradním altánu či terase, děti se mohou vydovádět přímo na zahradě. Aby jejich zábava byla ještě lepší, můžeme jim pořídit dětské hři…

Žaluzie a rolety k vašim oknům patří

Žaluzie a rolety k vašim oknům patří

Moderní a efektivním doplňkem každé domácnosti jsou okenní žaluzie nebo rolety. Zejména v horkém letním počasí nás ochrání před pronikáním ostrých slunečních paprsků. Pokud bydlíte v přízemí nebo v těsné zástavbě, zabrání také zvídavým pohledům do vaší domácnosti.
Odkazy