verze pro tisk

Dětská hřiště na zahrady

30. březen 2011

Dětská hřiště Jungle Gym pocházejí z EU

Dětská hřiště na zahradyDětská hřiště na zahrady

Dětská hřiště se nyní dají výhodně pořídit u společnosti Jungle Gym. Jedná se o produkty, které jsou vyráběny v Holandsku, nejedná se tedy o žádné laciné výrobky z Asie, které často nesplňují ani základní normy. Dětská hřiště Jungle Gym si naopak na bezpečnosti zakládají, což dokazuje i fakt, že každý produkt před uvedením na trh podléhá testům a kontrolám v certifikované zkušebně TÜV.

Jednoduché sestavení

Dětská hřiště Jungle Gym v základní výbavě obsahují skluzavku, dřevěné hranoly pro pískoviště a montážní materiál. Po přijetí objednávky si přečtete podrobný manuál, jak dané dětské hřiště sestavit. Sestavení je jednoduchou záležitostí, která zabere pár minut.

Navštivte areál společnosti nedaleko Prahy

Objednávky lze obstarat přes webové stránky společnosti Jungle Gym, nebo je možné navštívit přímo areál společnosti v Tachlovicích ve středních Čechách. Zde si navíc můžete prohlédnout jednotlivé druhy dětských hřišť přímo na vlastní oči.

Skvělá zábava pro volné chvilky

Dětská hřiště Jungle Gym jsou pro zábavu na volné chvíle jako stvořená. Děti se namísto posedávání před televizními obrazovkami budou moci pořádně vydovádět a Vy jim tak nebudete muset složitě hledat jinou zábavu.

Na zahradu dětská hřiště rozhodně patří. Zejména během slunečných dnů jde o velmi pěkný druh zábavy pro malé i větší děti.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domem

Dětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domem

Veřejná dětská hřiště jsou často zanedbaná a hodně rodičů na ně svoje děti raději ani nechce pouštět z obavy, že se zde zraní. Naštěstí dnes již není problémem, pokud máte rodinný dům se zahradou, postavit dětem vlastní privátní skluzavky a dětská hřiště.

Pořiďme dětem na zahradu dětské hřiště

Pořiďme dětem na zahradu dětské hřiště

U většího domu, který má i prostornou zahradu, si můžeme dopřát nejen luxus, ale také různá potěšení. Zatímco rodiče si ve volném čase rádi posedí u sklenky vína na zahradním altánu či terase, děti se mohou vydovádět přímo na zahradě. Aby jejich zábava byla ještě lepší, můžeme jim pořídit dětské hři…


Jak na vytvoření okrasné zahrady?

Jak na vytvoření okrasné zahrady?

Péče o zahradu před domem je časově náročnou záležitostí. Spousta z vás na to nemá čas. Pozemek pak zarůstá plevelem, množí se na něm škůdci a je tak už na první pohled spíše ostudou nežli chloubou. Realizace okrasné zahrady, na kterou budete náležitě pyšní, se dá urychlit tím, že si pozvete zahradn…

Nastává čas pro zazimování trávníku a zahrady: Jak na to?

Nastává čas pro zazimování trávníku a zahrady: Jak na to?

Říjen je měsícem, kdy už venkovní teploty atakují bod mrazu, zejména v nočních hodinách. Příroda se tak pomalu ukládá k „zimnímu spánku“. Před tím, než zima udeří naplno, je potřeba, abyste na ni připravili zahradu u svého domu.
Odkazy