verze pro tisk

Kovové lavičky pro příjemné posezení na zahradě

19. únor 2014

Jakmile venku přestane být zima a vysvitne sluníčko, je pro mnohé z vás zcela přirozené trávit čas na zahradě. Abyste měli dostatek pohodlí, je dobré si na zahradu dát nějakou lavičku, ideálně s opěrátkem. Ve chvíli, kdy zvažujete, jaký typ a hlavně materiál lavičky zvolit, je třeba myslet krom jiného na to, zda ji budete chtít upevnit nastálo, nebo ji na noc uskladníte. V prvním případě doporučuji zvolit kovové lavičky.

Zdroj: kovo-art.czZdroj: kovo-art.cz

Hlavní výhody kovových laviček

Odolnost vůči klimatickým jevům

Proč právě kovovou lavičku? Bytelná lavička, která má tělo vyrobené z chemicky ošetřeného kovu, totiž nepodléhá tak rychle vlivům počasí. Nevadí jí déšť, vítr, ba dokonce ani mráz či sníh. Je samozřejmě důležité, aby byl materiál kvalitně ošetřen a nedocházelo tak k jeho rychlému stárnutí, korozi apod.

Dlouhá životnost

Kovové lavičky se na zahradu před dům hodí z toho důvodu, že mají dlouhou životnost. Oproti lehké plastové lavičce navíc nehrozí, že ji odnese vítr. Nejlepší je, pokud ji zabudujete napevno do země. V tom případě stačí zvolit vhodné místo tak, abyste ji nedali do míst, kde vám bude zbytečně překážet v ostatních činnostech na zahradě.

Minimální údržba

Výhoda kovové lavičky spočívá také v tom, že se o ni prakticky po celý rok nemusíte starat. Kovové lavičky, které jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, totiž nepotřebují takřka žádnou péči. Stačí je jen otřít od prachu a dalších nečistot, které se na nich ve venkovním prostředí usazují.

Lavičky od KOVO-ART

Precizně zpracované kovové lavičky pro domácí zahrady i veřejná prostranství vyrábí česká firma KOVO-ART. Ta během své činnosti vybavila lavičkami i dalším praktickým zahradním nábytkem již mnoho domácností i měst a obcí, které pomocí nich chtěli vylepšit vzhled parků a přírodních prostranství.

Lavičky od KOVO-ART mají nejen dobře propracovaný design, ale oceníte také jejich dobrou odolnost vůči poškození, stabilitu a ergonomii, díky níž se na nich dá příjemně a nerušeně sedět i delší čas, aniž by vás začala bolet záda či jiné části těla. Více informací o možnosti objednání laviček od KOVO-ART najdete na webových stránkách kovo-art.cz.

Komerční sdělení placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Policové kovové regály- součást vybavení obchodů a prodejen

Policové kovové regály- součást vybavení obchodů a prodejen

Mnoho podnikatelů dnes vzhledem k vysokým nájmům za obchod přesunuje svoje podnikatelské aktivity do vlastní nemovitosti, to znamená, že si obchod pro zákazníky dělají přímo v rodinném domě. Využívají přitom například přízemní prostory, garáž či přilehlý objekt, který se nachází na jejich pozemku.

TZ: Vhodný zahradní nábytek pro venkovní posezení

TZ: Vhodný zahradní nábytek pro venkovní posezení

Za hezkého počasí trávíme venku spoustu času. V útulných zahrádkách restaurací a kaváren, nebo na vlastní terase, balkoně či zahradě, kde se dá skvěle odreagovat od každodenního stresu a odpočinout si. Není nic příjemnějšího než po rušném dni usednout do pohodlné židle a jen si vychutnávat sladké ni…


Matrace Comfort: příjemné spaní na luxusní matraci

Matrace Comfort: příjemné spaní na luxusní matraci

O tom, že pro kvalitní spánek je zapotřebí mít k dispozici pohodlnou postel, netřeba dlouze polemizovat. Každý, kdo si někdy „vychutnal“ spánek v tvrdé posteli bez matrace, jistě nechce tento zážitek pravidelně pociťovat v momentě, kdy doma ulehá ke spánku po náročném pracovním dni. Nejen postel, al…

Pádné důvody, proč si nechat zastřešit pergolu na zahradě

Pádné důvody, proč si nechat zastřešit pergolu na zahradě

Zahrada před domem je místem, které slouží k odpočinku a relaxaci po náročných pracovních dnech. Je však nepříjemné, pokud si chceme na svojí zahradě odpočinout a přitom si nemáme kam v klidu sednout do stínu. Zvláště při horkých letních dnech, kdy teploty na sluníčku dosahují tropických hodnot, se …
Odkazy