verze pro tisk

Kvalitní zakrývací plachty a stínící sítě se vyplatí

15. červenec 2015

Ochranu před změnami počasí lze řešit různými způsoby. Pevné zastřešení je většinou příliš drahé a některé levné střešní krytiny nejsou schopny daný prostor dobře ochránit. Právě proto se vyplatí vsadit na kvalitní zakrývací plachty, které stojí pouze zlomek ceny oproti pevným střešním krytinám a dokážou splnit stejné služby. Manipulace s plachtami je velmi jednoduchá díky jejich minimální hmotnosti. Předností mají ovšem mnohem více. V následujícím textu se soustředíme na pestrou nabídku plachet od společnosti Plachty Petr Štěpáník, které si využití na vaší zahradě určitě najdou.

Kvalitní zakrývací plachty a stínící sítě se vyplatíKvalitní zakrývací plachty a stínící sítě se vyplatí

Nabídka zakrývacích plachet a stínících sítí

Společnost Plachty Petr Štěpáník působí na tuzemském trhu již od roku 1995. V její nabídce najdeme jednak velké množství druhů zakrývacích plachet a jednak stínící sítě. Veškerý sortiment je k dispozici v eshopu peplachty.cz a také v kamenné prodejně, která se nachází v obci Chvalčov nedaleko Bystřice pod Hostýnem. Zajít si nakoupit právě do ní můžete každý všední den od 7.30 do 15.30 hodin.

Vysoce kvalitní zakrývací plachty

Moderní zakrývací plachty od zmiňované firmy se vyznačují vysokou kvalitou použitého materiálu, jímž je tkaný polyetylen. Díky němu nedojde k poškození ani při střídání teplot. Přečkají bez problémů i vysoké teploty až do 85 stupňů Celsia. Mrazu odolají až do -50 stupňů Celsia. Bát se nemusíte ani větru. Součástí plachet jsou totiž kovová oka, kterými protáhnete provaz a upevníte ji na daný materiál. Barvu plachty můžete vybírat bílou, zelenou či modrou. Rozměry plachet se také liší. Zakrýt jimi můžete na míru cokoli. Největší jsou vagonové plachty.

Stínící sítě pro vaše soukromí

Pro zajištění dostatečného soukromí můžete využít i stínících sítí. Společnost Plachty Štěpáník je dodává v různých velikostech. Vyrobeny jsou z PE vlákna a na ploty či jiné stěny je lze ukotvit velmi jednoduchým způsobem. Sítě dokážou efektivně ochránit i před škodlivým UV zářením.

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Sítě proti hmyzu představují praktický doplněk do domu, který oceníte hlavně v létě

Sítě proti hmyzu představují praktický doplněk do domu, který oceníte hlavně v létě

Předpovědi počasí naznačují, že i letošní léto bude velmi teplé a jen s minimem srážek. To je ideální stav pro množení hmyzu, který vás tím pádem může značně obtěžovat. Aby se nedostal k vám domů, je dobré si na okna a dveře nainstalovat ochranné sítě.

Stínící zařízení: Vnější varianty rolet a žaluzií jsou praktickým řešením

Stínící zařízení: Vnější varianty rolet a žaluzií jsou praktickým řešením

Kromě klasických vnitřních žaluzií a rolet, které se instalují v interiéru bytu, můžete zvolit také řešení, kdy použijete venkovní rolety a vnější žaluzie. Tyto venkovní systému jsou v lecčems daleko praktičtější.


Zahradní studny se v dnešní době vyplatí využívat stále více

Zahradní studny se v dnešní době vyplatí využívat stále více

Dříve se prakticky u každého rodinného domku na zahradě vyskytovala funkční studna, kterou majitelé pozemku využívali jako hlavní zdroj pitné a užitkové vody. Dnes je patrný návrat k tomuto trendu. Lidé nechtějí platit drahou vodu z centrální sítě a chtějí být více soběstační. Máte-li i vy na svém p…

Proč se vyplatí investovat do matrace na míru

Proč se vyplatí investovat do matrace na míru

Přemýšlíte o tom, proč vás neustále bolí záda, krk nebo hlava? Odpověď může být zcela prostá - používáte špatnou postel, respektive nevhodnou matraci. Právě nekvalitní matrace, která nedokáže tělu být při spánku dobrou oporou, je příčinou mnoha zdravotních komplikací. Lidé, kteří si naopak pořídí kv…
Odkazy