verze pro tisk

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

9. červenec 2012

Vstupte s námi do světa grilů Weber® a přivítejte sezónu grilování s úžasnými novinkami. Jednou z hlavních je multifunkční systém Gourmet BBQ pro všechny One-Touch® modely 57 cm, na kterém si díky vyměnitelným komponentám můžete připravit na kamenném tálu pizzu, nebo asijskou zeleninu či krevetky na WOK grilovací pánvi. Skýtá opravdu nepřeberné možnosti pro celou rodinu a to po celý rok.

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti WeberLetní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Kotlové grily Weber

Pokud vás grilování láká a máte terasu nebo balkon je tu pro vás pestrá řada elektrických grilů v příjemné velikosti pro domácí grilování, která je nyní obohacená o zářivé barvy včetně růžové. Vlajkovou lodí Weber®, jsou kotlové grily, které znáte v elegantní černé barvě, ale nyní si můžete pořídit krásný gril i ve svěžích desénových barvách jako je modrá, jarně zelená, béžová a rozsvítit tak vaše grilování s rodinou a přáteli.

Pro domy, chaty a především vaše zahrady je tu královna exkluzivních venkovních kuchyní: Summit® grilovací centrum s integrovaným společenským prostorem. Tento systém v sobě skrývá přihrádku na led, spoustu úložného prostoru pro koření a další velice praktické doplňky pro rodinné grilování, např. perfektní viditelnost grilovaného pokrmu i v noci zajistí světlo Grill Out™, které se rozsvítí automaticky při zvednutí poklopu grilu.

Nové příslušenství ke grilům Weber® rozšíří během této sezóny možnosti grilování. Systém Weber® Style Cookware je v roce 2012 jednička mezi novinkami a doplňuje produktové portfolio o kvalitní grilovací nádobí. CWS nabízí nový systém s prvotřídní funkčností a krásný vzhled. Zároveň je použitelný na všech grilech Weber® .

Drůbež, ryby a zelenina se perfektně podaří na speciálním stojanu na žebírka a pečeni, v držáku na ryby a zeleninu nebo na keramické grilovací desce a umožní ještě větší kreativitu při Weber® grilování.

Palivo pro grilování

Správné grilovací palivo hraje v přípravě pokrmů také důležitou roli, nabídka sortimentu uhlí Weber® se rozšířila o Weber® Premium Express grilovací uhlí, které zaručuje rychlejší potěšení z grilování, protože potřebuje pouze 15 minut k rozžhavení. Sestává z perfektní směsi různých druhů dřeva a udrží žár až 60 minut.

V letošním roce společnost Weber-Stephen CZ&SK spol. s.r.o. pokračuje ve spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem, který je hlavním ambasadorem výrobků Weber®,

Přivítejte letošní jaro se skvělými novinkami Weber® a recepty Šéfa na grilu, Zdeňka Pohlreicha!

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nadzemní bazén: Rychlé řešení pro letní koupání na zahradě

Nadzemní bazén: Rychlé řešení pro letní koupání na zahradě

Chcete si v létě dopřát koupání na zahradě, avšak nemáte dostatek finančních prostředků pro vybudování klasického bazénu? Pak je tu pro váš řešení v podobě nadzemního bazénu.

Grilování na zahradě je stále populárnější činností

Grilování na zahradě je stále populárnější činností

Televizní kanály nám v současné době servírují hned několik pořadů o vaření. Některé z nich jsou nevalné kvality, nicméně najdou se i pořady, v nichž se milovníci dobrého jídla a vaření přiučí mnoha zajímavým receptům. Za všechny zmiňme například pořad Šéf na grilu, kdy známý šéfkuchař připravuje sp…


Soutěž o grily Weber

Soutěž o grily Weber

Grilování je v posledních letech nesmírně populární. Na grilech se totiž dají připravit neskutečně lahodná jídla, která mohou být i docela zdravá. Nyní si každý může zasoutěžit o nový gril Weber a další hodnotné ceny.

Zimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a Pohlreichem

Zimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a Pohlreichem

Záliba v grilování se stala fenoménem na celém světě. V posledních letech patří grilování i v České republice ke koloritu, kterým se pravidelně začíná a končí léto. Proč se ale držet konvencí a neužít si lahodné jídlo z grilu i v následujících zimních měsících?
Odkazy