verze pro tisk

Nadzemní bazén: Rychlé řešení pro letní koupání na zahradě

19. květen 2013

Chcete si v létě dopřát koupání na zahradě, avšak nemáte dostatek finančních prostředků pro vybudování klasického bazénu? Pak je tu pro váš řešení v podobě nadzemního bazénu.

foto: levneelektro.czfoto: levneelektro.cz

Nadzemní bazény jsou vhodným řešením pro lidi, kteří se spokojí s menším standardem. V momentě, kdy nemáte na zahradě dostatek volného prostoru, nebo si nechcete nechat stavět bazén za desítky tisíc korun, je právě nadzemní bazén tou pravou volbou.

Nadzemní bazény jsou ideální pro letní měsíce

Nadzemní bazény přitom mohou být poměrně kvalitní. Pomineme-li klasické nafukovací bazénky, které jsou vhodné spíše pro děti, dokáží nadzemní bazény vydržet i po mnoho sezon.

Je pravdou, že jsou určeny spíše právě do sezony, kdy je venku pěkné počasí. V případě, že byste venkovní bazén chtěli využívat celoročně, je přeci jen lepší investovat do zapuštěného bazénu.

Konstrukce nadzemních bazénů

Moderní bazény v nadzemním provedení jsou obvykle tvořeny stabilní konstrukcí, která je v horní části vybavena nafukovacím prstencem. Při koupání se tak neodřete od kraje bazénu. Kvalitnější provedení jsou pak vyráběny z kovové konstrukce, případně PVC, což je rovněž velmi odolný materiál.

A kde pořídit nadzemní bazény všech velikostí a tvarů? Špičkové produkty v této oblasti vyrábí například společnost Maximex, tradiční výrobce bazénů a příslušenství k nim.

Bazény značky Marimex

Bazény Maximex objednáte v internetovém obchodě levneelektro.cz. Tento eshop nabízí klasické nafukovací bazény i bazény s pevnou konstrukcí, a to v mnoha provedeních a velikostech.

Vyberou si zde i ti z vás, kteří do venkovního bazénu nehodlají investovat příliš velké finanční prostředky. Zakoupit zde samozřejmě lze také potřebné příslušenství, jako jsou filtrace, pumpy či schůdky do bazénu.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Vstupte s námi do světa grilů Weber® a přivítejte sezónu grilování s úžasnými novinkami. Jednou z hlavních je multifunkční systém Gourmet BBQ pro všechny One-Touch® modely 57 cm, na kterém si díky vyměnitelným komponentám můžete připravit na kamenném tálu pizzu, nebo asijskou zeleninu či krevetky na…

Nadzemní bazény Marimex: Hodně zábavy za málo peněz

Nadzemní bazény Marimex: Hodně zábavy za málo peněz

Považujete nákup venkovního bazénu na zahradu za zbytečně drahý luxus, který stejně využijete jen minimálně? Pak jste na omylu. Venkovní bazény se totiž dnes už dají pořídit doslova za pár kaček. Přitom vám poskytnou příležitost k opravdu skvělé zábavě, koupání a osvěžení.


Péče o bazén pomocí bazénové chemie

Péče o bazén pomocí bazénové chemie

Máme-li v domě či na zahradě bazén, pak je zapotřebí se o něj alespoň minimálně starat. Bez jakékoliv péče totiž nebude koupání v domácím bazénu nijak příjemnou záležitostí, neboť voda se v bazénu může velmi rychle zkazit a znečistit. Bez použití bazénové chemie a dalších prostředků nám pohled na vo…

Plastový bazén od profesionálů: Montáž na míru

Plastový bazén od profesionálů: Montáž na míru

Mít na zahradě vlastní bazén je snem snad každého majitele rodinného domu. Díky jeho přítomnosti se můžete koupat vždy, když to umožňují klimatické podmínky. Jaký typ venkovního bazénu si ale pořídit? Jednou z možností je volba plastového bazénu. Plastové bazény jsou dnes velmi kvalitně řešeny. Kval…
Odkazy