verze pro tisk

Párty stan: kryté místo pro pořádání zahradních party

11. březen 2013

Pořádáte-li na své zahradě nějakou párty či posezení s přáteli, kamarády, rodinnými příslušníky nebo třeba kolegy z práce, pak se vám zcela jistě bude hodit nějaký krytý prostor pro případ, že by vás během akce překvapil déšť, prudký vítr nebo jiné nepříznivé klimatické podmínky. Pro tyto případy se skvěle hodí párty stan.

Párty stan: kryté místo pro pořádání zahradních partyPárty stan: kryté místo pro pořádání zahradních party

Párty stany znáte z kulturních akcí

Párty stany se hojně využívají při různých kulturních akcích, které pořádají soukromé firmy i města. Jak jistě víte, jejich přítomnost na těchto akcích oceníte zejména ve chvíli, kdy venku prší. Do stanu se můžete schovat před dešťovými kapkami, ohřát se a pokračovat v zábavě. Párty stan ale nemusí být přítomen jen na velkých společenských a kulturních akcích, můžete si jej klidně pořídit i k vám domů na zahradu. Vyrábějí se totiž i v menších provedeních.

Párty stan je skvělým řešením. Poskytne vám dostatek krytého prostoru, který můžete využít pro libovolnou akci. Lze jej i vytápět. Jeho plášť je vyroben z nepromokavých materiálů, díky nimž se dovnitř stanu nedostanou žádné dešťové kapky.

Párty
stany

Párty stan na zahradu má stabilní konstrukci

Párty stan je bezpečný, pokud má dostatečně stabilní konstrukci. Moderní párty stany využívají kovových trubek, které zajišťují stabilitu i v nepříznivých klimatických podmínkách, takže ani při velkém větru nehrozí jejich zborcení. Krom toho lze ocenit i jejich snadnou výstavbu, párty stan budet mít postavený během několik minut, po skončení akce jej během chvilky můžete opět složit a uschovat do kůlny či garáže. Právě snadná instalace je velkým plusem, kterým párty stany dokáží oslovit.

Pakliže na zahradě budete mít kvalitní párty stan, získáte jistotu, že se zahradní párty skutečně vydaří a nezkazí ji ani nepřízeň počasí. Vždy je dobré myslet na nejhorší a nedat na předpovědi počasí, které slibují sluníčko a čisté nebe. Neponechejte nic náhodě a pořiďte si párty stan, který zajistí pohodlí vám i vašim hostům.

Zdroj: http://www.havaj.cz/party-stany.html

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

Pořádáte-li ve venkovním prostoru nějakou společenskou akci, je dobré zajistit kryté místo, kam by se mohli v případě špatného počasí hosté schovat. K těmto účelům může posloužit párty stan.

TZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blíží

TZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blíží

Alespoň jediný pohled věnuje ubrusu na stole každý, kdo u něj sedí. Romantický design připomínající atmosféru starých dobrých časů a barvy zvolené značkou Lene Bjerre pro tuto sezónu se k létu výborně hodí. „Zároveň ale nevyvolají v hostech obavu ze společenského trapasu, když jim na něj náhodou uká…


Se zahradním stanem nezrušíte ani kvůli počasí žádnou párty

Se zahradním stanem nezrušíte ani kvůli počasí žádnou párty

Blíží se sezona zahradních párty, během nichž se budete tradičně setkávat se svými přáteli, kamarády a rodinou. Kolikrát jste ale v minulosti museli podobnou akci zrušit či přesunout dovnitř domu, protože venku pršelo? Letos tomu můžete předejít. Stačí si pořídit zahradní stan.

Zemní vruty k ukotvení zahradních staveb

Zemní vruty k ukotvení zahradních staveb

Stavba zahradního altánu sebou přináší mnoho problémů. Prvním úkolem, který je třeba u každé takovéto stavby vykonat, je dobré a stabilní ukotvení. Běžně se pro ukotvení dřevostaveb, zahradních altánů či pergol dělá výkop, který je pak vybetonován. Kopání a betonování je však poměrně časově náročné,…
Odkazy