verze pro tisk

Plastové bazény v akci: Za kvalitu nemusíte platit stovky tisíc

20. leden 2016

Mít venkovní bazén na zahradě bylo dříve jedním ze symbolů bohatství. Zatímco se vaši sousedé cachtali ve vodě před domem, vy jste se museli do veřejného bazénu či k rybníku. Dnes už je ale doba jiná, ceny šly hodně dolů. A to díky tomu, že jsou v nabídce moderní plastové bazény v akci. Nabízí je prodejce Plastovebazeny.eu.

Zdroj: plastovebazeny.euZdroj: plastovebazeny.eu

Možná si říkáte, že plastový bazén je na nic, nedá se v něm plavat, za pár let je na vyhození a peníze, které za něj utratíte, by se daly rozhodně investovat lépe. Jenomže to není pravda. Využijte na bazény do země akce nejlevnější, pak vás vyjdou maximálně na pár desítek tisíc korun. A vydrží po mnoho let bez viditelnějších opotřebení.

Díky vysoce kvalitnímu plastu i levný bazén vydrží mnoho let

Kouzlo spočívá v tom, že výroba plastových bazénů šla hodně kupředu. Zmíněný prodejce nabízí kupříkladu zapuštěné bazény, jejichž konstrukci tvoří speciální polypropylenové desky.

Jde o vysoce odolný typ plastu, kterému neškodí ani extrémní klimatické podmínky. Nepopraská ani při třeskutých mrazech, nevadí mu ani vysoké letní teploty. Dobře si drží svoji tvarovou stálost i barvu. Přitom je lehký a tenký, snadno se svařuje. A nejde o nijak zvlášť drahý materiál, takže výsledná cena bazénu je výrazně nižší nežli v minulosti.

I design je na vysoké úrovni

Za kvalitu skutečně nemusíte platit stovky tisíc korun. Moderní plastový bazén na zahradu je levný, navíc určitě nezprzní vaši zahradu. Plastové varianty zapuštěných i nadzemních bazénů, které má prodejce rovněž ve své nabídce, jsou z hlediska designu vysoce atraktivní záležitostí.

Firma bazény nejen prodává, ale zajišťuje samozřejmě i jejich instalaci a v případě potřeby i kompletní servis. Ten však vzhledem ke kvalitě není nijak náročný. V podstatě stačí, pokud se o bazén budete náležitě starat. Mám tím na mysli hlavně pravidelné čištění a také zazimování, pokud nezvolíte variantu se zastřešením, díky kterému je možné bazén využívat prakticky po celý rok.

Komerční sdělení

-fil-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

Pořádáte-li ve venkovním prostoru nějakou společenskou akci, je dobré zajistit kryté místo, kam by se mohli v případě špatného počasí hosté schovat. K těmto účelům může posloužit párty stan.

Cena elektřiny 2011: Připlatíme si stovky korun

Cena elektřiny 2011: Připlatíme si stovky korun

Cena elektřiny v roce 2011 opět naroste. Ačkoli zdražení proudu není tak výrazné, jak se očekávalo, domácnosti si v závislosti na spotřebě připlatí několik stokorun ročně. Zdražení elektřiny ale nemusíte akceptovat. Řešením je změna dodavatele elektřiny!


Moderní zastřešení pro venkovní bazény

Moderní zastřešení pro venkovní bazény

Máte-li doma na zahradě venkovní bazén, pak jej jistě chcete využívat co nejčastěji. Venkovní bazény jsou určeny zejména pro letní období, kdy venku panují příjemné teploty. Mohou však být napuštěné i mimo hlavní sezonu, k tomu je však zapotřebí dobré bazénové zastřešení.

Plastové žumpy: V čem jsou výhodnější nežli klasické žumpy

Plastové žumpy: V čem jsou výhodnější nežli klasické žumpy

U mnoha rodinných domů a rekreačních objektů se dodnes používají k hromadění odpadních vod klasické žumpy. Jednou za čas pak nahromaděné splašky odváží fekální vůz. Starší typy zařízení jsou však dnes již z mnoha důvodů nepraktické. Je proto na místě je nahradit za moderní plastové žumpy, respektive…
Odkazy