verze pro tisk

Sněhové frézy zajistí efektivní a rychlé odklizení sněhu

2. prosinec 2016

Máme před sebou několik zimních měsíců a podle dlouhodobých předpovědí je předpoklad, že bychom se mohli dočkat i větší sněhové nadílky než v minulých letech. Především pokud bydlíte v rodinném domě, tak byste s touto prognózou měli počítat a ještě před tím, než se dočkáme trvalé pokrývky, pořídit praktického pomocníka v podobě sněžné frézy, která ušetří spoustu namáhavé práce při odklízení a udržování komunikace.

Sněhové frézy zajistí efektivní a rychlé odklizení sněhuSněhové frézy zajistí efektivní a rychlé odklizení sněhu

O sněhové frézy je v poslední době stále větší poptávka. Díky jejich cenové dostupnosti nachází rozšíření i v soukromém sektoru.

Benzínové čtyřtaktní frézy Honda

Uvažujete-li o koupi sněžné frézy, doporučíme upřednostnit značku Honda, která je sázkou na kvalitu a celkovou spokojenost. V nabídce jsou benzínové čtyřtaktní sněhové frézy s funkcí Easy Start, která zajišťuje nastartování po prvním zatáhnutí i ve velmi chladných dnech.

Pro využití kolem rodinných domů, v zahradách, ale i při odklízení sněhu na relativně malých plochách, například před vaší prodejnou nebo na parkovištích, nachází největší uplatnění kolová fréza na sníh. Pro profesionální využití zejména na horách, nebo ve svahovitém terénu jsou naopak nejvhodnější pásové frézy.

Proč upřednostnit sněhové frézy Honda?

A proč preferovat sněhové frézy značka Honda? Jednotlivé modely s sebou totiž přináší spoustu pozitiv. Jednak jsou skladné a v garážích nezaberou příliš místa. Vyznačují se snadným ovládáním. Další výhodou je všestrannost – motorová fréza si hravě poradí jak s popraškem sněhu, tak i třiceticentimetrovou vrstvou, překážku nepředstavuje dokonce ani zmrzlý sníh. Šneky fréz jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, zároveň je kladen vysoký důraz na to, aby nebyl při provozu poškozen povrch udržovaných komunikací.

Sněžná fréza může být i vaším praktickým pomocníkem. Rozhodnete-li se do ní investovat, nebudete již muset trávit dlouhé hodiny s hrablem a následně s bolavými zády!

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Chcete mít doma v jakémkoliv ročním období ideální klimatické podmínky, ale nikoliv za cenu vysokých provozních nákladů? Pak si pořiďte nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma, které vám ušetří peníze a zajistí dokonalý komfort po celý rok.

Robotické vysavače pro efektivní úklid

Robotické vysavače pro efektivní úklid

Hned na začátku je třeba říci, že robotický vysavač umí uklízet sám. Prostě vás k tomu nepotřebuje a uklidí i tehdy, když nejste doma. To znamená, že můžete jít na procházku se psem nebo třeba do kina, a když se vrátíte, bude váš byt čistý.


Plynové vytápění pomocí kotle je úsporné a efektivní

Plynové vytápění pomocí kotle je úsporné a efektivní

Jedním ze způsobů, jak vytápět domácnost, je použití plynového kotle. Tato možnost je vhodná zejména ve chvíli, kdy nejste napojeni na centrální vytápění. Existuje několik důvodů, proč vytápět právě pomocí kotle.

Demolujete nebo stavíte? Zkušená stavební firma vám vše zajistí

Demolujete nebo stavíte? Zkušená stavební firma vám vše zajistí

Při stavbě rodinného domu na vás čeká velké množství práce. A to zvláště tehdy, je-li na pozemku stará stavba, kterou je nutné nejprve odstranit tak, aby byla parcela připravena na výstavbu nového objektu. Pokud v současné době uvažujete o výstavbě nového domu, případně jen demolici starého objektu,…
Odkazy